RAM yükseltmesi performans arttırır mı?

@mujdat007 ne tür işlerle uğraşıyirsunuz bilgisayarda. Çok RAM harcayacağını düşündüğünüz uygulama ya da oyununuz varsa 32 alınabilir.
Kendim tasarımcıyım macbook pro var işler için onu kullanıyorum bu windows olan kasayıda film izlemek chrome açmak ( 25 30 sekme açık oluyor işim yüzünden ) genelde de battlefield 4 oynuyorum cities skyline oynuyorum ama skyline 2 çıktı onu almak istiyorum ama genel itibariyle oyun için vakit öldürmek için istiyorum.

Kendim tasarımcıyım MacBook Pro var işler için onu kullanıyorum bu Windows olan kasayı da film izlemek Chrome açmak ( 25 30 sekme açık oluyor işim yüzünden ) genelde de Battlefield 4 oynuyorum Cities Skyline oynuyorum ama Skyline 2 çıktı onu almak istiyorum ama genel itibarıyla oyun için vakit öldürmek için istiyorum.

32 alınabilir. Şimdiden hayırlı olsun. İyi akşamlar.

@mujdat007 ne tür işlerle uğraşıyirsunuz bilgisayarda. Çok RAM harcayacağını düşündüğünüz uygulama ya da oyununuz varsa 32 alınabilir.
Demin ki arkadaşın dediği 16 + 16 benim işimi görecektir ama sen işlemci felan kaldırır mı gibisinden dedin şimdi bir muallaka düştüm işlemci bilgilerini de attım sanırım sorun çıkartmaz değil mi 32gb ram bu sisteme seni de uğraştırıyorum vallahi sende kusura bakma

Demin ki arkadaşın dediği 16 + 16 benim işimi görecektir ama sen işlemci falan kaldırır mı gibisinden dedin şimdi bir muallaka düştüm işlemci bilgilerini de attım sanırım sorun çıkartmaz değil mi 32 GB RAM bu sisteme seni de uğraştırıyorum vallahi sende kusura bakma

İşlemciniz yeterli hocam. Ben eski laptoplarla ilgili sandım konuyu.

İşlemciniz yeterli hocam. Ben eski laptoplarla ilgili sandım konuyu.
O zaman gönül rahatlığıyla ram'leri bekleyebilirim vallahi sana da diğer arkadaşa da teşekkür ederim son derece de bilgilenlendim işiniz gücünüz rast gelsin çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı