RAM'leri söktükten sonra "sinyal yok" hatası

Geshtoppen

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce RAM'leri söküp tekrar taktım sinyal yok hatası alıyorum. Silgiyle falan sildim bakırlarını.

Son düzenleyen: Moderatör:
1698937631358.png

Sol alttaki olan bana tam kapanmamış gibi geldi hocam bir de arkadaşın dediği gibi herhangi bir bipleme sesi veya anakartta uyarı sesi geliyor mu?

Eki Görüntüle 2000388

Sol alttaki olan bana tam kapanmamış gibi geldi hocam bir de arkadaşın dediği gibi herhangi bir bipleme sesi veya anakartta uyarı sesi geliyor mu?

Bipleme sesi falan hiçbir şey gelmiyor onu da mandalları tam taktım resme baktığımda bende fark ettim fakat hala sinyal yok diyor.

Tamamdır deniyorum.

Düzelmedi psikolojim bozulcak neredeyse.
O zaman ya RAM'lerinizin ikisi de bozuk ya da RAM'lerde sorun yok. 2. ihtimalden devam edersek ve diğer parçalara dokunmadığınızı da varsayarsak tek ihtimal kalıyor, o da kabloları takamamış olmanız. Kabloları tekrardan bir çıkartıp takmayı deneyin. Başka seçenek gerçekten aklıma gelmiyor.

O zaman ya RAM'lerinizin ikisi de bozuk ya da RAM'lerde sorun yok. 2. ihtimalden devam edersek ve diğer parçalara dokunmadığınızı da varsayarsak tek ihtimal kalıyor, o da kabloları takamamış olmanız. Kabloları tekrardan bir çıkartıp takmayı deneyin. Başka seçenek gerçekten aklıma gelmiyor.

Allah senden razı olsun kardeşim.

Birazdan farklı bir sorun hakkında konu açsam ilgilenebilir misin?

Geri
Yukarı