RAM'leri söktükten sonra "sinyal yok" hatası

Geshtoppen

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce RAM'leri söküp tekrar taktım sinyal yok hatası alıyorum. Silgiyle falan sildim bakırlarını.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sistemde herhangi bir tepki oluyor mu ya da hiç mi tepki olmuyor?

Tepki şöyle olmuyordu kasasa sıkıntı yok DP no signal yazıyordu başka hiçbir şey gozukmuyordur siyah ekranda kalıyordu.

Sorununuz çözüldü mü?

Çözüldü fakat başka bir sorunum daha var farklı konu açsam ilgilenebilir misin?

Tepki şöyle olmuyordu kasasa sıkıntı yok DP no signal yazıyordu başka hiçbir şey gozukmuyordur siyah ekranda kalıyordu.

Çözüldü fakat başka bir sorunum daha var farklı konu açsam ilgilenebilir misin?
Tabii ilgilenmeye çalışırım fakat sorununuz tam olarak ne yaptıktan sonra çözüldü yazın ki, daha sonra bu sorunu yaşayacak arkadaşlar olursa ve bu konuya denk gelirlerse onlarda faydalansın.

Tabii ilgilenmeye çalışırım fakat sorununuz tam olarak ne yaptıktan sonra çözüldü yazın ki, daha sonra bu sorunu yaşayacak arkadaşlar olursa ve bu konuya denk gelirlerse onlarda faydalansın.

En son biraz daha RAM'ler itip cok sessiz bir şekilde tık sesi duydum deneyim dedim ve başarılı sonuç aldım demek ki pinler çok sıkıymış. Bir şey daha eklemek istiyorum RAM'lerin slotlarını değiştirdim tek tek deneyip o işlemden sonra da çözülmüş olabilir.

Yeni bir konu açacağım yaklaşık 5dk sonra yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
En son biraz daha RAM'ler itip cok sessiz bir şekilde tık sesi duydum deneyim dedim ve başarılı sonuç aldım demek ki pinler çok sıkıymış. Bir şey daha eklemek istiyorum RAM'lerin slotlarını değiştirdim tek tek deneyip o işlemden sonra da çözülmüş olabilir.

Yeni bir konu açacağım yaklaşık 5dk sonra yardımcı olur musunuz?
Tabii, bekliyorum onaylanınca bakarım.

Konunuz henüz onaylanmadı sanırım.

Geri
Yukarı