Rampage 500 Watt PSU arızası

Rampage'mi önerdim? Düzgün okumayı öğren önce. FSP AHBC modeli gayet iyi bir model, düşük bütçe de veverest'ten alınabilecek daha iyi bir PSU.
Öncelikle üslubunuzu takının. Daha sonra mesajınızı düzgün bir şekilde yazın ki anlam kaynaması olmasın. Yoksa yanlış anlaşılmaya müsait bir anlam çıkıyor.

Evet Everest'ten iyi olabilir lakin önerilebilecek kadar iyi değil. Yakın fiyata daha güncelleri varken onu önermek olmaz.

Öncelikle üslubunuzu takının. Daha sonra mesajınızı düzgün bir şekilde yazın ki anlam kaynaması olmasın. Yoksa yanlış anlaşılmaya müsait bir anlam çıkıyor.

Evet Everest'ten iyi olabilir lakin önerilebilecek kadar iyi değil. Yakın fiyata daha güncelleri varken onu önermek olmaz.
Aldığı ürünün en ucuzu 307 TL diyorum, 15 TL daha verip iyisini alabilir diyorum, ondan sonra 60 TL fazla verip daha iyisini alır diye High Power'ı ekliyorum, zaten alacak bütçesi yokmuş o yüzden FSP önerdim, aynı üründe sorun yaşayıp bir daha aynı ürünü alan birisi 60 TL verip daha iyisini alacağını sanmam, ölene kadar yine Rampage'i kullanır artık.

Geri
Yukarı