Rampage almayın aldırmayın!

kardeşim sen gidip en ucuz ürünü alırsan hangi marka alırsan al sorun çıkacaktır ve 1 sene kullanmışsın burada şimdi kim ne bilecek sen o kasayı düşürdün mü elinle kullanırken bastırdın da yanlışlıkla takım yerlerimi eğildi çatladı yani bin türlü şey olabiliyor Youtuber'lar mı? dediğin kişiler donanım arşivi gibi ürün hakkında yorum yapan bir çok Youtuber gördüm rampage tanıtan rampage 300₺ kasası var 900₺ kasası var aynımı sence? çinden diyorsun zaten senin ülkende bir çok kullandığın şey çinden gelme bu kadar kaliteye düşkünsen zamanından zalman şöyle 1000 1500 boş kasa alsaydın ya ve ya asus rog strix şu an 2000 üzerinde satılan powersız kasası var alabilirsin mesala için el veriyorsa tabi :)

ben henüz rampage almadım ama almayı düşünüyorum asus rog strix serisini kullandım hep :) sizin gibiler derken kendinide kat dostum ama almadan önce biraz fazla koyup parana kıyıp rampage bile alsan iyi ürününü alacaksın ben türk firması olduğu için ben demek istiyorum sonu hüsranda olsa allah sağlık versin yine alınır bence karalama yapmadan önce biraz düşün

En ucuz derken? 280 liranın öyle en ucuz diye etiket alacak bir fiyat olduğunu düşünmüyorum. Kasayı düşürmedim. Elimle bastırınca yamuluyorsa zaten bu ürünün kalitesizliğini gösterir. Ayrıca o gördüğün çoğu Youtuber kendi keyifleri için mi alıyorlar sence? Bu arkadaşların parası çok iken, neden Rampage alsınlar? Reklam, reklam, reklam!

900 lira ile sattığı kasası da bir zahmet aynı olmasın lütfen :D Savunacağım diye saçmalıyorsunuz adeta. Sen olayı yanlış anlamışsın. Ülkemde kullandığım çoğu ürün Çin'den gelme olabilir lakin logo basmıyorlar. Xiaomi, Huawei... Gayet de iyi iş çıkartan markalar. Kimse Çin malı diye kötülemedi burada.

Bu kadar şeye rağmen hala Rampage almayı düşünüyorum diye yazıyorsanız buraya, siz anca Rampage'de bir çalışan olabilirsiniz. Başka ihtimal veremiyorum çünkü :D

En ucuz derken? 280 liranın öyle en ucuz diye etiket alacak bir fiyat olduğunu düşünmüyorum. Kasayı düşürmedim. Elimle bastırınca yamuluyorsa zaten bu ürünün kalitesizliğini gösterir. Ayrıca o gördüğün çoğu Youtuber kendi keyifleri için mi alıyorlar sence? Bu arkadaşların parası çok iken, neden Rampage alsınlar? Reklam, reklam, reklam!

900 lira ile sattığı kasası da bir zahmet aynı olmasın lütfen :D Savunacağım diye saçmalıyorsunuz adeta. Sen olayı yanlış anlamışsın. Ülkemde kullandığım çoğu ürün Çin'den gelme olabilir lakin logo basmıyorlar. Xiaomi, Huawei... Gayet de iyi iş çıkartan markalar. Kimse Çin malı diye kötülemedi burada.

Bu kadar şeye rağmen hala Rampage almayı düşünüyorum diye yazıyorsanız buraya, siz anca Rampage'de bir çalışan olabilirsiniz. Başka ihtimal veremiyorum çünkü :D

Rampage'de bir çalışan olabilirsiniz. Başka ihtimal veremiyorum çünkü dediğine göre bana rampage karalamada görevli birisin o zaman sende :) imzalarımda yazdığı gibi web tasarımcıyım ben dostum :) bizim ülkemiz de bizim memleketimiz de boş kasa aldığın 280₺ Kasa en fazla bu olur bırak rampage diğer bütün markalarda aynı böyledir böyle olmasını istemeyen markada zaten 600 700 aşşağı iyi kasa satmıyor ve senin 280 dediğin fiyatın biraz üzerine çıkıp 340₺ rampage kasa kullanıp hiç bir şikayette bulunmayanlar var sapa sağlam adamların kasa duruyor görüntüsü olsun duruşu olsun bir çok kişi memnunken hemen kasana bir şey oldu diye böyle şöyle almayın etmeyin diyebiliyorsun kaç kez deneyimin olabilir ki senin bir kasada? bu tür sorunları yaşamak istemiyorsan tabiki gidip 1000₺ verip boş kasa alacaksın 280 bu sistemlerde bu ortamda ne yazık ki az bir etiket fiyatı hemde çok az 280₺ alabiliyorsan al çok çok iyisini ama bence deneyimi tam iyi gerçekleştirmeden gelip burada insanlara yok şöyle yapın yok almayın yok bunuda etmeyin deme bence gereksiz muhabbet olur almışsın 1 sene kullanmışsın en ufak bir şeyde böyle oldu ben eminim sen corsair ve ya zalman hangi marka olursa olsun al boş kasa bir sıkıntı yaşa hemen buraya koşup gelip almayın etmeyin bu böyle dersin o potansiyeli gördüm çünkü sende biraz yapıcı olup düşünmek lazım hemen saldırıcı yıkıcı olmamak lazım ha burada allah söyletti galiba inşallah bir gün pc başında sürekli oturup kodlarla uğraşmak yerine rampage gibi bir yerde çalışıyor olurum umarım gocunmam bundan :)

Rampage, Gamepower gibi firmaları almak için bir sebep olamaz. Paran 100 TL filan eksiktir gidip bu girmayı alırsın sonra üzülürsün. Benim mouse sesi gıcırdayan kapı sesi çıkarıyor. Rampage o da. Lütfen Rampage almayın öneren olursa kanmayın. Çakma saçma sapan danakavaktan ürünler.

Rampage, Gamepower gibi firmaları almak için bir sebep olamaz. Paran 100 TL filan eksiktir gidip bu girmayı alırsın sonra üzülürsün. Benim mouse sesi gıcırdayan kapı sesi çıkarıyor. Rampage o da. Lütfen Rampage almayın öneren olursa kanmayın. Çakma saçma sapan danakavaktan ürünler.

:D danakavaktan

bu forumda belli kimse rampage sevmiyorum nedense her kullanan yorumcuları süper ve çok iyi kullanıyorlar. garip :)

Rampage kötü bir marka. Rampage, Gamepower gibi markaların kalitesiz olduğunu bilmezken 80₺'ye Rampage SMX-R9 almıştım. Hala da kullanıyorum. 1-1.5 yıl oldu hala sap sağlam. Galiba ben şanslıyım 😀

@bilalklc 280TL'ye Sharkoon Pure Steel RGB aldım. Benim kasa da fason (Aerocool Glo ve Rosewill Prism ile aynı) ama gayet kaliteli. Yani 280TL'ye Rampage'dan çok daha kaliteli kasalar alınabilir.

evet olabilir doğrudur ne güzel lafım yok buna belkide daha ucuz daha kaliteli markalar olabilir ben bundan bahsetmiyorum ama okuyun tekrar ne demek istediğim çok farklı hocam :)
Rampage kötü bir marka. Rampage, Gamepower gibi markaların kalitesiz olduğunu bilmezken 80₺'ye Rampage SMX-R9 almıştım. Hala da kullanıyorum. 1-1.5 yıl oldu hala sap sağlam. Galiba ben şanslıyım 😀

aynen dimi dostum peki şimdi o kulaklıkta ufak bir arıza çıksa bilmeden senin hatanda olabilir ve ya ürünün kendisinden de olabilir hemen gelip yok bu marka şöyle bu markanın bu ürününü kullandım almayın sakın yapmayın diyebilir misin? 1 1 buçuk sene kullan bozulunca bu marka dandik bizim insanımıza yaranamazsın o yüzden yabancı firma ürünleri almaya devam etmeleri normal artık yani faydasız zihniyet odaklanmış alışmış o tüketiciliğe umarım 5 yıl kadar hala kullanırsın :)

:D danakavaktan

bu forumda belli kimse rampage sevmiyorum nedense her kullanan yorumcuları süper ve çok iyi kullanıyorlar. garip :)
Dlm 355 ve R8 klavye kullanıyorum. Bir kere bile sertçe vurmadım. Mouse gıcırdıyor üstüne makro vurmuyor 50 kere atama yapmama rağmen. Ama Hydra R6 Plus'a bir lafım yok. Kullandım arkadaşta güzel hissiyat vardı. Üstüne R7s revolver kullandım 2.gün lazer optik okumamaya başladı. 😂

Zamanında 50 TL'ye SN-R3 kulaklık almıştım 6 ay sonra kabloda temassızlık oldu. Daha sonra Vatan Bilgisayar'a gittim Rampage istemiyordum ama görevli ürünü aşırı övünce bende SN-RW1 180 TL'ye satın aldım. Şuan 4. senesi hala sıfır gibi çalışıyor. Ses kalitesi, mikrofon ve malzeme kalitesi bence aşırı iyi. Bence pahalı ürünleri fazlasıyla iyi oluyor. Ucuz ürünlerini satın alınca fiyatına göre malzeme kalitesi oluyor. Parası olanlarda bu nedenle markadan uzak duruyor ve başka markalara yöneliyor. Sizler ucuz ürünlerini satın alıp problem yaşayınca markayı kötülüyorsunuz veya ben aşırı şanslıyım.

Zamanında 50 TL'ye SN-R3 kulaklık almıştım 6 ay sonra kabloda temassızlık oldu. Daha sonra Vatan Bilgisayar'a gittim Rampage istemiyordum ama görevli ürünü aşırı övünce bende SN-RW1 180 TL'ye satın aldım. Şuan 4. senesi hala sıfır gibi çalışıyor. Ses kalitesi, mikrofon ve malzeme kalitesi bence aşırı iyi. Bence pahalı ürünleri fazlasıyla iyi oluyor. Ucuz ürünlerini satın alınca fiyatına göre malzeme kalitesi oluyor. Parası olanlarda bu nedenle markadan uzak duruyor ve başka markalara yöneliyor. Sizler ucuz ürünlerini satın alıp problem yaşayınca markayı kötülüyorsunuz veya ben aşırı şanslıyım.
SN-RW1 efsanedir zamanın en iyisiydi. Birçok YT kullanıcısı tercih ediyordu baya ses kasmaya elverişli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı