Rampage Comfort vs Tronsmart Sono kulaklık

Bütçe
25/-300

loncon

Centipat
Daha fazla  
Bütçem bu kulaklıklardan birini alacak kadar. Sizce hangisini almalıyım? R6 oynuyorum. Hangisiyle daha iyi ses kasabilirim, konfor olarak hangisi iyidir. Rampege comfort 7.1 özellikli Tronsmart ise stereo özellikli bu konu da kafamı karıştırdı. Bu yüzden de kararsız kaldım. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler hocam alacağım da birinde 7.1 var diğerinde stereo bu konuda ne düşünüyorsunuz.

@Setsuna Yuki hocamın dediği gibi Tronsmart Sono kulaklık almanızı öneririm. Kendim de kullanıyorum ve çok memnunum. Sanal 7.1 olup kalitesiz Çin'den alıp marka basan kulaklar için 7.1 çok işe yaramıyor tabii ki bütçe arttığı zaman ve gerçekten kaliteli bir 7.1 alırsanız işler değişir diye düşünüyorum.

@Setsuna Yuki hocamın dediği gibi Tronsmart Sono kulaklık almanızı öneririm. Kendim de kullanıyorum ve çok memnunum. Sanal 7.1 olup kalitesiz Çin'den alıp marka basan kulaklar için 7.1 çok işe yaramıyor tabii ki bütçe arttığı zaman ve gerçekten kaliteli bir 7.1 alırsanız işler değişir diye düşünüyorum.

Teşekkürler verdim siparişi.

Yeni konular

Geri
Yukarı