Rampage direksiyonlar neden sevilmiyor?

@Hyper 12 Şimdi çevremde sorun yaşayanlardan pay biçmek istiyorum. Bir arkadaşım ucuz diye gitti aldı. Kalibrasyon sorunu mu var, direksiyon da mı bir sorun var hala çözemedik. Direksiyonda belirli bölgelerde boşluk var. Yani ölü bölge. Sen çeviriyorsun ama dönmüyor. Sonra başka birinde gördüğüm sorun kafası kırılmış. Yani direksiyon çalışıyor ama artık 900 derece değil. Sonsuz dönüyor. Kullanımda sorun yok ama arada sorun yaşıyorum demişti sahibi. Bir de direksiyonunda ölü bölgesi olan arkadaşım. Gaz pedalının da ayarının gittiğini söyledi. Gaza az da bassan çok ta bassan araç tuşa basmış gibi dip gaz gidiyormuş sürekli. Yani bu benim çevremde gördüklerim daha. Başka başka kim bilir ne saçma sorunları vardır.

15 - 20 yıllık DFGT edeceği şu an 500 TL en iyi durumdaki in böyle önere önere 2500-3000 TL yaptılar. Burada Rampage savunmuyorum.
Hocam eğer ki DFGT 500 lira ediyorsa Rampage 200 lira ediyor.

Hocam eğer ki DFGT 500 lira ediyorsa Rampage 200 lira ediyor.
50 TL. Malzemede bile alıyor zaten logitech.

Hocam ben savunmadigimi yazdım zaten ama 500 TL edecek direksiyonu forumlarda onere onere 3K yaptılar ona üzülüyorum 15 yıllık şeye niye 3000 lira veresin ki.

Hocam ülkenin ekonomisi kötü zaten sen 1 liraya aldığın ekmeği neden şimdi 7 TL'ye alıyorsun bunada zam geldi 3000 TL oldu paranın değeri kalmadı zaten şimdi 500 TL 50 TL gibi.

Hocam ben savunmadigimi yazdım zaten ama 500 TL edecek direksiyonu forumlarda onere onere 3K yaptılar ona üzülüyorum 15 yıllık şeye niye 3000 lira veresin ki.

Hem forum hem ekonominin kötüye gitmesi. Dediğiniz gibi insan o kadar eski bir cihaza para vermek istemiyor. Keşke Logitech daha ucuz yollu direksiyonlar çıkarsa.

Zamanında Rampage F500 aldım çok pişmanım. Paramı çöpe atsam daha iyiydi. Malzeme kalitesi, yazılımı, içindeki titreşim motorları, yayı vb. çok dandik.

Mesela benimki Xbox 360 kolu gözüküyordu hiçbir oyunda otomatik tuşlar atanmıyordu.
Konu çözüme kavuşabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı