Rampage Drop Plus alınır mı?

Hocam aldım bile. Çok güzel bir kulaklık açıkçası neyini beğenmediniz anlamadım. Tizler çok güzel ve seste patlama yok. İlk günlerde kafamı sıkıyordu şu an alıştım. Ayrıca bir defa bile terleme yaşamadım.

HS35 alıp iyi yapmışsınız, ben de bilgisiz biri olduğum dönemlere denk gelip Rampage tavsiye etmişim, özür dilerim :D.

Hocam aldım bile. Çok güzel bir kulaklık açıkçası neyini beğenmediniz anlamadım. Tizler çok güzel ve seste patlama yok. İlk günlerde kafamı sıkıyordu şu an alıştım. Ayrıca bir defa bile terleme yaşamadım.
Drop Plusu tercih edecektim fakat Fury X'te karar kıldım.
Kulaklığın malzemesi hiç sağlam değil bana kırılacakmış hissi veriyordu ve ileri geri oynattığımda takır takır sesler geliyordu her an kırılacak gibiydi. Ve mikrofonunu da çok beğenememiştim sesi çok testereleştiriyordu.

Şu an kulağımda drop Plus var. Kesinlikle Rampage'in en iyi kulaklıklarından biridir. Sorularınızı sorunuz.
Bu arada rampge hakkında önyargıları bu kulaklıkla kırabilirsiniz. Hayatında markayı kullanmayanlar yorum yapıyor. Klavyem de kulaklığım da Rampage. Klavyeyi 3 yıldır kullanıyorum.

İşte sonunda drop Plus kullanan bir arkadaş! Ürünü kullanalı kaç ay oldu? Pişman oldunuz mu? Bir parçası bozuldu mu? HS35 alacağım yada Rampage Drop Plus. Lütfen hızlıca cevaplayın.

İşte sonunda drop Plus kullanan bir arkadaş! Ürünü kullanalı kaç ay oldu? Pişman oldunuz mu? Bir parçası bozuldu mu? HS35 alacağım yada Rampage Drop Plus. Lütfen hızlıca cevaplayın.
Ürünü haziran gibi almıştım. Kesinlikle pişman olmadım. Bozulmadı ama kablosu bozulsa bile kablo değiştirilebiliyor. Ben de alırken hs35'e baktım ama hem önermediler hem de içime sinmedi. Corsair'in en düşük kulaklığı. Sonuç olarak öneriyorum, alabilirsiniz.

Ürünü haziran gibi almıştım. Kesinlikle pişman olmadım. Bozulmadı ama kablosu bozulsa bile kablo değiştirilebiliyor. Ben de alırken HS35'e baktım ama hem önermediler hem de içime sinmedi. Corsair'in en düşük kulaklığı. Sonuç olarak öneriyorum, alabilirsiniz.

Evet benim zaten drop Plus'ta sevdiğim bir özellik kesinlikle ek kablosunun olması. Ayrıca 300TL verip bir de kabloya uğraşmam saçma olur. Ben drop Plus tercih ediceğim ama 1 yıl sonra sorun çıkarır endişesi var. 1 yıl önce de Monster Pusat Virtual 7.1 almıştım aynı kalitede gözüküyor ve Monster'in kablosu sökülmüştü kulaklık bozuldu bu yüzden. Rampage'nin plastik kablosuna güveniyorum çünkü inanın o örgü kablolar çok kalın olan dışı plastik kablolar çok kolay sökülüyor. Kablosu plastik olan bir sürü ekipmanım var. Hâlâ kablolarında hiçbir şey yok ama örgü ve kalın plastiğe gelince ucları çıkmış durumda.
@Kutup kesinlikle alacağım son kararınmı :D.

Son düzenleme:
Ürünü haziran gibi almıştım. Kesinlikle pişman olmadım. Bozulmadı ama kablosu bozulsa bile kablo değiştirilebiliyor. Ben de alırken hs35'e baktım ama hem önermediler hem de içime sinmedi. Corsair'in en düşük kulaklığı. Sonuç olarak öneriyorum, alabilirsiniz.
terletme durumu nedir ? ne kdr sürede terlemeden rahatsız olacak seviyeye geliyorsunuz ? ben çok terleyen bi insan oldğum için deri almak istemiyorum ama çoğu iyi kulaklığın pedleri deri ne yazık ki ? pedleri değiştirme gibi bi şansımız var mı yani çıkıyor mu pedler acaba ?

Terletme durumu nedir? Ne kdr sürede terlemeden rahatsız olacak seviyeye geliyorsunuz? Ben çok terleyen bir insan oldğum için deri almak istemiyorum ama çoğu iyi kulaklığın pedleri deri ne yazık ki? Pedleri değiştirme gibi bir şansımız var mı yani çıkıyor mu pedler acaba?

Ses kalitesi ve mikrofon süper. Pedlerini çok kafaya takmışsınız. Ped yerleri sökülebilir. Ek bir pediniz varsa değiştirebilirsiniz. Terletirmi derseniz ben terlemiyorum fakat siz terliyebilirsiniz bilemem. Ayrıca çok rahat.

terletme durumu nedir ? ne kdr sürede terlemeden rahatsız olacak seviyeye geliyorsunuz ? ben çok terleyen bi insan oldğum için deri almak istemiyorum ama çoğu iyi kulaklığın pedleri deri ne yazık ki ? pedleri değiştirme gibi bi şansımız var mı yani çıkıyor mu pedler acaba ?
İçinden ekstra ped çıkmıyor ama pedleri çıkabiliyor ve takılabiliyor. Steelseries pedler kumaş oluyor ama indirimi kaçırdınız. Benim henüz yazın pek kullanma şansım olmadı ama terletme sorunuyla karşılaşmadım.

aldınız mı bilmiyorum ama ben 1 aydır bu kulaklığı almak için stok bekliyordum ve 1 adet stoğa girince düşünmeden yapıştırdım siparişi. gün boyu deneyimledim. kulak pedleri yumuşak ve rahat. kulaklık hafif oldugundan saatlerce dursa bile yokmuş hissi veriyor. mikrofon sesi mükemmel ötesi. ayrıca kablolar ve mikrofonun sökülüp takılır olması da bir avantaj. o kadar kibar ki telefon kulaklıgı niiyetine bile kullanabilirsiniz

Dosya Ekleri

• IMG_20210205_184356.jpg
    IMG_20210205_184356.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 66
Ürünü haziran gibi almıştım. Kesinlikle pişman olmadım. Bozulmadı ama kablosu bozulsa bile kablo değiştirilebiliyor. Ben de alırken HS35'e baktım ama hem önermediler hem de içime sinmedi. Corsair'in en düşük kulaklığı. Sonuç olarak öneriyorum, alabilirsiniz.

Kulaklıkta dip ses vs. var mı hocam? Bir de CS:GO gibi.
Oyunlarda ses kasma açısından falan nasıl bir kulaklık? Müzik dinlerken sesi karşı tarafa iletiyor mu?
Aldınız mı bilmiyorum ama ben 1 aydır bu kulaklığı almak için stok bekliyordum ve 1 adet stoğa girince düşünmeden yapıştırdım siparişi. Gün boyu deneyimledim. Kulak pedleri yumuşak ve rahat. Kulaklık hafif oldugundan saatlerce dursa bile yokmuş hissi veriyor. Mikrofon sesi mükemmel ötesi. Ayrıca kablolar ve mikrofonun sökülüp takılır olması da bir avantaj. O kadar kibar ki telefon kulaklıgı niiyetine bile kullanabilirsiniz.

Kulaklıkta dip ses vs. var mı hocam? Bir de CS:GO gibi.
Oyunlarda ses kasma açısından falan nasıl bir kulaklık? Müzik dinlerken sesi karşı tarafa iletiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı