Rampage Drop Plus alınır mı?

Belirttiğiniz kulaklık şuan kulağımda, geçen sene 370 TL'ye almıştım. O fiyata en iyisiydi, şu an 770-800 TL'leri görmüş durumda. Kulaklığın kalitesi diğer Rampage ürünleri gibi değil bence gayet kaliteli fakat şu anki fiyatına alınır mı tartışılır alternatifleri varsa karşılaştırabilirsiniz.

Belirttiğiniz kulaklık şuan kulağımda, geçen sene 370 TL'ye almıştım. O fiyata en iyisiydi, şu an 770-800 TL'leri görmüş durumda. Kulaklığın kalitesi diğer Rampage ürünleri gibi değil bence gayet kaliteli fakat şu anki fiyatına alınır mı tartışılır alternatifleri varsa karşılaştırabilirsiniz.
Birkaç mesajdır bunu anlatmaya çalışıyorum.

Belirttiğiniz kulaklık şu an kulağımda, geçen sene 370 TL'ye almıştım. O fiyata en iyisiydi, şu an 770-800 TL'leri görmüş durumda. Kulaklığın kalitesi diğer Rampage ürünleri gibi değil bence gayet kaliteli fakat şu anki fiyatına alınır mı? Tartışılır alternatifleri varsa karşılaştırabilirsiniz.

Önerisi olan yazabilir mi?

Belirttiğiniz kulaklık şu an kulağımda, geçen sene 370 TL'ye almıştım. O fiyata en iyisiydi, şu an 770-800 TL'leri görmüş durumda. Kulaklığın kalitesi diğer Rampage ürünleri gibi değil bence gayet kaliteli fakat şu anki fiyatına alınır mı? Tartışılır alternatifleri varsa karşılaştırabilirsiniz.

Başka konu açıyorum Drop Plus öneriyorlar sence ne yapayım daha iyisi var mı bu fiyat bandında?

Son düzenleme:
Mikrofonu çıkarıp kullanacağım. Ses kalitesi iyi mi? Uzun süre götürür mü?
Hocam 2 senedir kullanıyorum kulaklığı bende bir sıkıntı olmadı cızırtı vs. oyunlarda rahat ses kasılıyor müzik ve bas performansını da seviyorum rahatsız etmiyor gayet iyi bence :D mikrofonu çok güzel dip ses olmuyor kulağa çok güzel oturuyor kafa ağrıtmıyor ama biraz terletme oluyor uzun kullanımda ben 400 lira gibi bir fiyata almıştım gayet memnunum açıkçası

Yeni konular

Geri
Yukarı