Rampage Drop Plus vs. Cloud Stinger Core

Roofdoor

Hectopat
Sizce Rampage Drop Plus mı yoksa Cloud Stinger Core mu? Stinger Core fiyatı 325 TL’ye düşmüş, drop ise 387 TL. Drop Plus alınmaya değer mi? Öyle aman aman bir fark yoksa hazır fiyatı düşmüşken Cloud Stinger Core mu almalıyım?

Ben bunun için konu açmıştım görüş bildiren herkes drop plus önerdi..

Ben bunun için konu açmıştım görüş bildiren herkes drop Plus önerdi.

Hocam drop Plus aldıysanız memnun musunuz? Kulaklıkta dip ses vs. var mı? CS:GO gibi oyunlarda ses kasma açısından nasıl? Bir de müzik dinlerken sesleri karşı tarafa iletiyor mu?

Drop Plus tavsiye ederim. Yakında gelir "Rampage alınmaz moruk HyperX" al diyen tayfa.

Hocam şu anda Cloud 2 kullanıyorum ve dip ses yapıyor. Bende bunu iade edip kendime drop Plus almayı ve artan para ile de 480 GB bir SSD almayı düşündüm. Drop Plus'ta dip ses vs. gibi bir sorun var mı?

Hocam şu anda Cloud 2 kullanıyorum ve dip ses yapıyor. Bende bunu iade edip kendime drop Plus almayı ve artan para ile de 480 GB bir SSD almayı düşündüm. Drop Plus'ta dip ses vs. gibi bir sorun var mı?
Drop plusda en yüksek seste var ancak Eksa E900 Pro modelinde yok. Garanti servisleri Segment bilişimden daha kaliteli. Üstelik çok daha ucuz. Artan parayla samsung ssd alınabilir.
kupon kardeşliği kullanarak almaya çalışın. 5. seçenek doğru olan model. Pro with Box yazıcak.

Drop Plus'da en yüksek seste var ancak eksa E900 Pro modelinde yok. Garanti servisleri segment bilişimden daha kaliteli. Üstelik çok daha ucuz. Artan parayla Samsung SSD alınabilir.
Kupon kardeşliği kullanarak almaya çalışın. 5. seçenek doğru olan model. Pro with box yazıcak.

Hocam genelde en yüksekte kullanmıyorum ama kaliteli bir kulaklıksa almakta istiyorum aslında. Çünkü bu dip ses çok rahatsız ediyor.

Drop Plus'da en yüksek seste var ancak eksa E900 Pro modelinde yok. Garanti servisleri segment bilişimden daha kaliteli. Üstelik çok daha ucuz. Artan parayla Samsung SSD alınabilir.
Kupon kardeşliği kullanarak almaya çalışın. 5. seçenek doğru olan model. Pro with box yazıcak.

Dostum bu mu yoksa HyperX Cloud Stinger mi lütfen çok kararsızım.

Geri
Yukarı