Rampage Fury Z alınır mı?

Bütçe
1000

Washy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel İ3 12. Nesil 16 GB RAM RTX 3060
Arkadaşlar Fury Z almayi dusunuyorum sizce nasildir, deger mi? Rival 3 kullanıyorum.

Fury z ye sahibim. Sol ve sağ click arasında hissiyat farkı var. Tıklarken veya parmağın üzerindeyken plakası sabit durmuyor oynuyor biraz.

Şarj yüzdesini 10 ve katlarında gösteriyor. Genelde %20 gösterdikten sonra bir süre sonra şarjı bitiyor. %10 olsa biraz daha tedbirli davranabilirsin ama sana o imkanı sunmuyor.

Oyunlarda da imleç bir anda aşağı inmeye başladı son dönemde. Sanırım sensörüyle ilgisi var çünkü diğer kullandığım mouse larda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Sonuç olarak çok stabil performans alabileceğin bir ürün değil. Tek atımlık kurşunum var diyorsan önermem dostum.

Fury Z ye sahibim. Sol ve sağ Click arasında hissiyat farkı var. Tıklarken veya parmağın üzerindeyken plakası sabit durmuyor oynuyor biraz.

Şarj yüzdesini 10 ve katlarında gösteriyor. Genelde %20 gösterdikten sonra bir süre sonra şarjı bitiyor. %10 olsa biraz daha tedbirli davranabilirsin ama sana o imkanı sunmuyor.

Oyunlarda da imleç bir anda aşağı inmeye başladı son dönemde. Sanırım sensörüyle ilgisi var çünkü diğer kullandığım mouselarda böyle bir sorunla karşılaşmadım. Sonuç olarak çok stabil performans alabileceğin bir ürün değil. Tek atımlık kurşunum var diyorsan önermem dostum.

Fury Z'nin gecikmesi diger o butcedeki urunlere gore genel olarak daha yuksek. Darmoshark N3 daha iyi olur.

Alınır fakat premium ürünler kadar dayanım beklemeyin.

Darmoshark N3 bakabilirsin.

Onerisi olan var mı Max 1.5k olacak sekilde (Logitech G305 alınır mı?)

Son düzenleme:
Onerisi olan var mı Max 1.5k olacak sekilde (Logitech G305 alınır mı?)

G305 alinmaz. Kotu mouse. Cok agir ayrica switchleri 1-1.5 senede cift tikliyor.

Geri
Yukarı