Rampage Fury Z Wireless alınır mı?

Bütçe
500 600
İtopya steelseries indirimi varken rampage alınmaz. 700tl'yi hakeden bir ürün değil. Bir de burda yok şöyle kaliteli böyle kaliteli demişler. Yarın arıza verdiğinde tamir edecek servis ararsınız.
Rival 650 iyi değil. Prime serisinin switchlerinin hissiyatı çok kötü bence. Aerox sersinin yapı kalitesi kötüydü, 2022 serisinde düzeltmişlerse daha mantıklı bir seçenek olur.

@Quadranil1 @BerkayZ87 hangisini tercih etmeliyim veya öneriniz var mı? Eğer ekleyeceğiniz bir mouse yok ise

Seçeneklerim bunlar ve ön planda Fury Z var gibi.

@Quadranil1 @BerkayZ87 hangisini tercih etmeliyim veya öneriniz var mı? Eğer ekleyeceğiniz bir mouse yok ise.

Bence G304 Wireless'ten Fury Z'ye yükselmeye değmez. Yükseleceksen de yükselmen gereken ürün o olmamalı. Rival 3 Wireless modelini bilmiyorum. Eğer düz Rival 3 ile aynıysa onda LOD sorunu vardı, eğer bunda da devam ediyorsa önermem.

@Quadranil1 @BerkayZ87 hangisini tercih etmeliyim veya öneriniz var mı? Eğer ekleyeceğiniz bir mouse yok ise

Fury Z hakkında pek yorum yapmayayım ancak insanlar Rampage'den ayrı kaliteli diye yorum yapmışlar.
G304 öneririm, Logitech'in teknik desteği vs. gayet iyi benim g300s'in tuş ömrü bitmişti yenisiyle değiştirmişlerdi.
Rival 3 wireless modelini aldım çok fazla bağlantı sorunu yaşamıştım bilgisayarla bağlantısı kopmuyordu ancak imleç kasıyordu bazen hareketlerimi algılamıyordu, ben önermem ama sana kalmış.

Bence G304 Wireless'ten Fury Z'ye yükselmeye değmez. Yükseleceksen de yükselmen gereken ürün o olmamalı. Rival 3 Wireless modelini bilmiyorum. Eğer düz Rival 3 ile aynıysa onda lod sorunu vardı, eğer bunda da devam ediyorsa önermem.

Yükseltme demişsiniz yanlış anlamdıysam şu anda G304'ü kullanmıyorum.

Yükseltme demişsiniz yanlış anlamdıysam şu anda G304'ü kullanmıyorum.
Biliyorum, aralarında 400 TL fiyat farkı olduğu için öyle dedim. Yani bütçeni 400 TL esnetme imkanın varsa Fury Z yerine farklı modellere bakabilirsin demek istedim.

@Quadranil1 @BerkayZ87 evet Fury için Rampage ile alakası yok deniliyor başka bir şirket vs üretildi diyordu ve iddası da büyük Rampage'in çıkardığı en iyi mouse imiş.
Evet. Asıl ürün Pwnage Symm 1 Wireless. Aslında Rampage'in üretmiş olduğu bir ürün değil.

Biliyorum, aralarında 400 TL fiyat farkı olduğu için öyle dedim. Yani bütçeni 400 TL esnetme imkanın varsa Fury Z yerine farklı modellere bakabilirsin demek istedim.

Tamamdır şimdi anladım peki öneriniz var mı? Rampage'i tercih etmemde ki sebep typc olması delikli deliksiz diye değiştirebilmek bir YouTuber eşliğinde çıkması beyaz olması vs.

Geri
Yukarı