Rampage Fury Z Nasıldır?

Hocam Fury ürünlerini normal Rampage'den ayrıştırmak gerek.
Garanti aynı kötü garanti. Almam aldırmam, bir Logitech Destek kadar ilgili olmuyorlar.
G305? Razer alınabilir bu arada bunun yerine ama G305 alınmaz gibi.
Bal gibi alınır. Hero sensör var, 250 saat pil ömrü, Lightspeed, kompakt tasarım, güzel malzeme kalitesi ve hafif olması.
G305'i genel olarak tasarımından dolayı almam ben, hem hoşuma gitmiyor hem tutuşuma pek uygun değil.
Siz almayabilirsiniz, ama mouse guruları arasında çok popüler bir mouse. En fazla satan Logitech mouse'lardan biri, ufak bir Reddit'leme ile görebilirsiniz tonla.

Garanti aynı kötü garanti. Almam aldırmam, bir Logitech Destek kadar ilgili olmuyorlar.

Bal gibi alınır. Hero sensör var, 250 saat pil ömrü, Lightspeed, kompakt tasarım, güzel malzeme kalitesi ve hafif olması.

Siz almayabilirsiniz, ama mouse guruları arasında çok popüler bir mouse. En fazla satan Logitech mouse'lardan biri, ufak bir Reddit'leme ile görebilirsiniz tonla.
Logitech ve Corsair garantisini biliyorum anlatmanıza gerek yok zaten, G305'in sensörünü bilmiyordum, o yüzden öyle dedim ancak zaten Razer varken yine onu almam ben :D.

Razer Basilisk X ile karşılaştıranlar olmuş komik gerçekten, biri FPS oyunlar için tasarlanmış hafif bir mouse biri pille 100 gram olan kalas bir mouse.

Pwnage Ultra Custom symm in aynısı. İçini bilmiyorum ama Türkiye'ye getiremediğim için çok üzülmüştüm. Acayip güzel bir mouse a benziyor. Ne zaman gelecek herhangi bir bilgi var mıdır?

Geri
Yukarı