Rampage, Gamepower gibi firmalar nasıl para kazanıyor?

Ne kadar ekmek o kadar köfte. Bende Gamepower'in 2 tane ürünü var birini 2 yıldır kullanıyorum. Aldığımda da fiyatı pahalıydı çok da memnunum ancak Nisan'da aldığım ucuz mouse (o da Gamepower) rezalet. Soyulmaya çoktan başladı. Dün aynı paraya G102 görünce içim cız etmdei değil.

Çünkü bu ürünleri bu tanıtıyor. Yayılmasında en çok katkı sağlayan YouTube kanalı. Sapphire ne alaka? ASUS TUF ne alaka? Bana mı diyorsun?

Harbi ben bile anlayamadım neden TUF yazdığımı. Aslında az önce başka bir forumda TUF kartları hakkında bir konudaydım gittim buraya yazdım bruh oldu. Neyse konuya dönelim. DA sırf ürünleri tanıtınca mı kötü oluyor yani? Ona bakarsan Technopat'da sorunlu olan MSI Gamign X 5700XT ile sistem toplayınca bir şey olmuyor dostum.

@KoltuktakiElektarlar
Keşke foruma sorsaydınız. Paranız çöpe gitmiş. O bütçede Logitech G102 veya Katar Pro yakışırdı.
Harbi ben bile anlayamadım neden TUF yazdığımı. Aslında az önce başka bir forumda TUF kartları hakkında bir konudaydım gittim buraya yazdım bruh oldu. Neyse konuya dönelim. DA sırf ürünleri tanıtınca mı kötü oluyor yani? Ona bakarsan Technopat'da sorunlu olan MSI Gamign X 5700XT ile sistem toplayınca bir şey olmuyor dostum.
Anlamıyorsun. Sorunlu ile kalitesiz marka önermek farklı şeyler. Birisi bilmeyerek 1 kerelik yanlış yaparken diğeri kalitesiz ve bilerek sponsorlu ürünleri öneriyor.

@OziMozi
1500 TL'lik klavye almak zorunda değilsin. Gamepower'in satıldığı fiyata daha kaliteli mekanik klavyeler var. Araştırmanı öneririm. Mesela Redragon Usas, Redragon Dark Avenger, Redragon Vara, Monster Pusat K3 Pro, Bloody B640 ve Trust GXT 890 Cada bu klavyelere tek atar.
Sanırım bahsedilen firmaların iyi ürünleri var demiştim. Sözümü geri alıyorum, apaçi hocamız sağ olsun bana hatırlattı.

Alakası yok birinin klavyesi 200 lira birinin 1500 lira paran yoksa ucuzunu alırsın varsa pahalısını bu kadar basit marka olayı değil bu ülkede herkes zengin gibi davranıyor şaka gibi adamın parası yok Gamepower alıyor demek ki bu kadar basit fanboy ile ne alakası var yani.

300 TL'ye Gamepower'in çöp klavyesini alacağıma Logitech G213, HyperX Alloy Core RGB, Cooler Master MK110, Trust GXT 890 Cada veya Monster Pusat K3 Pro tercih ederim. Ayrıca bu klavyeler Gamepower klavyelerden kat kat daha iyi. Hala Gamepower'i savunmaya devam edecekseniz. Size Gamepower klavyenizle mutluluklar.
500 TL gibi fiyatlara da kaliteli Klavyeler alınabiliyor. Herkes 1500 TL'lik klavye alacak diye bir kural yok.

300 TL'ye Gamepower'in çöp klavyesini alacağıma Logitech G213, HyperX alloy Core RGB, Cooler Master MK110, Trust GXT 890 cada veya Monster Pusat K3 Pro tercih ederim. Ayrıca bu klavyeler Gamepower klavyelerden kat kat daha iyi. Hala Gamepower'i savunmaya devam edecekseniz. Size Gamepower klavyenizle mutluluklar.
500 TL gibi fiyatlara da kaliteli klavyeler alınabiliyor. Herkes 1500 TL'lik klavye alacak diye bir kural yok.

Kesinlikle katılıyorum kalitesiz mekanik almak yerine kaliteli mebran almak çok daha iyi sırf mekanik ve ucuz olacak diye Gamepower alınmaz.

300 TL'ye Gamepower'in çöp klavyesini alacağıma Logitech G213, HyperX Alloy Core RGB, Cooler Master MK110, Trust GXT 890 Cada veya Monster Pusat K3 Pro tercih ederim. Ayrıca bu klavyeler Gamepower klavyelerden kat kat daha iyi. Hala Gamepower'i savunmaya devam edecekseniz. Size Gamepower klavyenizle mutluluklar.
500 TL gibi fiyatlara da kaliteli Klavyeler alınabiliyor. Herkes 1500 TL'lik klavye alacak diye bir kural yok.
Ya hayatında kullanmamışsın gelmiş konuşuyorsun anca iyi markaların düşük ürünlerini almak yapabilceğin en büyük hatadır sana mı bunu söyleyim neyse devam et.

@KoltuktakiElektarlar
Keşke foruma sorsaydınız. Paranız çöpe gitmiş. O bütçede Logitech G102 veya Katar Pro yakışırdı.

Anlamıyorsun. Sorunlu ile kalitesiz marka önermek farklı şeyler. Birisi bilmeyerek 1 kerelik yanlış yaparken diğeri kalitesiz ve bilerek sponsorlu ürünleri öneriyor.

Bilmeyerek bir kerelik mi? Biraz fazla savunuyorsun. Kır o içindeki fanboyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı