Rampage, Gamepower için ön yargınızı kırın!

Modeller için de aynı şey geçerli.
O kadar "kaliteli üründür" denilen ürünleri aldım 2 3 gün sonra bozuldu. Fakat nedense kötü denilen ürünü aldığımda o ürün çok iyi dayandı.
Forumda hep aynı şeyler öneriliyor zaten.
Farklı bir ürün tavsiyesi gördüklerinde ne yapacaklarını şaşırıyorlar.
Sırf onlar söylüyor diye almamak lazım. Araştırmaya devam etmek lazım.

Gamepower Luna kullandım ve 250 liranın hakkını verdi özellikle mikrofon kalitesi. Gamepower Ursa kullandım kablosu bozuldu. Model önemli ama yine de 500 TL gibi bir bütçede Gamepower tavsiye etmezdim.

Hocam PSU gibi şeylerde tercih etmem çünkü sistemi bozmaihtimali var ama kulaklık olur mouse olur tercih ederim 2 senedir mousesunu kullanıyorum daha hiç sıkıntı yaşamadım.

Aynen öyle abi. Rampage'nin KB-R310 Klavye/Mouse kullanıyorum fena değil. Kulaklık olarak: Rampage RM-41 kullanıyorum. İyi yani. Diğer bazı ürünleri gerçekten kötü, her markada olduğu gibi. Gamepower için bir şey diyemem. Kullanmadım, görmedim.

Farkına vardığım kadarıyla Technopat Sosyal üzerinde bir ezbercilik ve marka takıntısı söz konusu, iyi ve kaliteli Rampage ve gampower ürünlerini öneremez hale geldik.

Ön yargılarımızı kıralım! Markaya göre değil ürüne göre yorum yapalım.

Örneğin;
Gamepower Warlock compact çok kötü bir klavye ama Calypso gayet başarılı ve kaliteli bir klavye.

Örneğin;
Rampage Comfort iğrenç bir kulaklık, ancak Rampage Drop Plus veya RH1 hectora gayet başarılı.

Her markanın, düzgün ürünleri vardır. Lütfen artık markaya değil ürüne göre yorum yapalım.

Bundan önce linç yememek için ben dahil birçok arkadaşım Rampage, Gamepower önermiyordu ancak artık vakit geldi.

Markaya göre değil, ürüne göre inceleme vakti Technopat :)
bundan sonra beğendiğim ürünleri atacağım, beğenilen markaları değil. Siz de bana katılın lütfen.

Rampage'den aldığım 600 TL'lik kulaklık 3 ayda kırıldı hayatimda ilk defa ekipmanım kırıldı.

Ben Rampage Xiberia V10 kullanıyorum ses kalitesi gayet iyi fakat ben alırken 100 TL idi şimdi 200 üstüne çıkmış. 200 TL üstüne kesinlikle önermem bu kulaklığı en fazla 130 lira ederi var fazla şişirmişler fiyatları

Madem öyle savunuyorsun, güzel sistemini Gamepower veya Rampage'e de emanet edebilirsin ne gerek var FSP'ye.
Eğer alıyosan klavye mouse al en fazla bozulur ama PSU alırsan her modelin her ürününde olmasa da ilk elektrik kesintisinde RX 6800XT sisteminizi ağlatabilir.

Haklısın, ben zaten belirttim güç kaynaklarına güvenmiyorum diye.
Bazı kulaklıkları hoşuma gitti, onun için böyle bir konu açtım.

Geri
Yukarı