Rampage markasındaki ön yargı

yyofc

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, ben anlamıyorum biri beni aydınlatsın. Forumlarda geziyorum Rampage kötü marka şöyle böyle.

Ben kötü bir yanını görmedim (ekipmanda) yani bu marka sırf biraz daha gelir etmek için ucuz ürünler çıkarıyor ve 10-12 yaşında çocuklar Bim'den kötü mouselar ve klavyeler vb. alıyor ama çok kaliteli işleri var. Örneğin Shine orta segment bir mouse.

Huona Switch. 20m tıklama (150 TL)
PWX 3325 sensor
Abs plastik ve RBG.

Baktın mı kötü yanı yok.

Ya da Defilade:
PWX 3327 (üst seviye) sensor. (180 TL)
Huona 50M tıklama.
Abs plastik ve hızlı oyuncular için 78 gr.

Bunun rakipleri 500-600 lira. Ben anlamıyorum, ucuzluk bir yerlerimize mi battı? Biri aydınlatsın, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malzeme kalitesinin yanında müşteri hizmetleri ve yazılım da önemli. Logitech'in yanından bile geçemez bu firmalar yazılımda mesela.

Yazılımda geçemez, müşteri hizmetlerinde de geçemez. Malzeme kalite olayı sadece bahane Türkiye'de üretilen bir şey olduğu için otomatik ucuz. Avrupa'da ya da ABD'de profesyonel segment mouseler bile 40-100 dolar arası. O zaman onlar da çöp. Ama müşteri ile yazılım da haklısınız. Logitech 3-4 yıl kullanmış biri olarak söylüyorum yazılım çok iyi.

Rampage marka bir kulaklık ile müzik dinlerken yazıyorum şu an bu yazıyı ve kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor.

Doğrudur. Yanlış anlaşılmasın ben savunmuyorum. Objektif yaklaşıyorum. Rampage'nin çok kötü ürünü var çok da iyi ürünü var, sen gidip hoparlörü belli olmayan kalitesi abs plastik bir kulaklık alırsan bozulur benim demek istediğim. Konuyu tam oku anlarsın.

100 liraya aldığım şeyi en fazla birkaç ay kullanabilirken, 600 liraya aldığım şeyi yıllarca sorunsuzca kullanabiliyorum. Rampage dahil birçok bilgisayar aksesuarı kullandım fakat artık orijinal ve kaliteli üründen şaşmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage marka bir kulaklık ile müzik dinlerken yazıyorum şu an bu yazıyı ve kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor.
Ben de dinliyorum ve geliyor belki mono ve stereo'yu aktif etmemişsinizdir.
100 liraya aldığım şeyi en fazla birkaç ay kullanabilirken, 600 liraya aldığım şeyi yıllarca sorunsuzca kullanabiliyorum. Rampage dahil birçok bilgisayar aksesuarı kullandım fakat artık orijinal ve kaliteli üründen şaşmam.
O biraz da sizin sorununuz maalesef Rampage kulaklığım var 2 senedir kullanıyorum.

Ön yargı yok, deneyim var.
Bugüne kadar aldığım tüm Rampage kulaklıklar hep kısa bir süre içerisinde kendiliğinden bozuldu. Tesadüf olamaz. Genelde Rampage kulaklıklardan cızırtı sesi geliyor. Hiç kaliteli bir ürün yapan bir firma değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı