Rampage, Gamepower için ön yargınızı kırın!

Beyni olmayıp fikri olanlar, ağzı olduğu için kendini konuşmak zorunda hissedenlerle dolu forum siteleri . Her malın bir değeri vardır fiyatı makulsa sorunları göz önüne alınıp alınabilir.
Tercih meselesidir. Ben almam mesela ama alana saygı duyarım.

Sorunlu birçok ürünü olduğu için insanlarda önyargı olması normal marketten alınan Rampage oyuncu koltuğunda bile eksik parça vardı ve oturulan yerdeki kaplamasında yırtık vardı. Her modeli alınmaz demiyorum iyi modelleri de vardır alınabilir ama artık o markalar da bütçe dostu marka olmaktan çıktı.

Farkına vardığım kadarıyla Technopat Sosyal üzerinde bir ezbercilik ve marka takıntısı söz konusu, iyi ve kaliteli Rampage ve gampower ürünlerini öneremez hale geldik.

Ön yargılarımızı kıralım! Markaya göre değil ürüne göre yorum yapalım.

Örneğin;
Gamepower Warlock compact çok kötü bir klavye ama Calypso gayet başarılı ve kaliteli bir klavye.

Örneğin;
Rampage Comfort iğrenç bir kulaklık, ancak Rampage Drop Plus veya RH1 hectora gayet başarılı.

Her markanın, düzgün ürünleri vardır. Lütfen artık markaya değil ürüne göre yorum yapalım.

Bundan önce linç yememek için ben dahil birçok arkadaşım Rampage, Gamepower önermiyordu ancak artık vakit geldi.

Markaya göre değil, ürüne göre inceleme vakti Technopat :)
bundan sonra beğendiğim ürünleri atacağım, beğenilen markaları değil. Siz de bana katılın lütfen.

Madem öyle savunuyorsun, güzel sistemini Gamepower veya Rampage'e de emanet edebilirsin ne gerek var FSP'ye.
Eğer alıyosan klavye mouse al en fazla bozulur ama PSU alırsan her modelin her ürününde olmasa da ilk elektrik kesintisinde RX 6800XT sisteminizi ağlatabilir.

Beni de etiketleseydin aynı şeyi bazı konularda açıklıyorum artık bu konunun linkini atarım. :D
Madem öyle savunuyorsun, güzel sistemini Gamepower veya Rampage'e de emanet edebilirsin ne gerek var FSP'ye.
Eğer alıyosan klavye mouse al en fazla bozulur ama PSU alırsan her modelin her ürününde olmasa da ilk elektrik kesintisinde RX 6800XT sisteminizi ağlatabilir.
(ebilir -abilir den öteye geçemezsin.) peki FSP bozulamaz mı? O çok mu güçlü? Hayır, sadece Rampage'nin Biraz daha yüksek sorun çıkma ihtimali var.

Benzer şeyleri düşünüyorum. Ben yine de daha yüksek teknoloji içeren ve pahalı donanımlar söz konusu olduğunda (PSU, monitör) güvenlik sebebiyle kaçınma taraftarıyım. Ancak klavye, kulaklık ikilisi için tercih edilebilirler. Ben de şu an neredeyse 5 yıllık olan Rampage SN-R10 kulaklığımı çöpe atmamak için direniyorum. Sonradan mikrofonu bozuldu, kaplamalar soyuldu ama ses kalitesini sevdiğim için bırakamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı