Rampage gibi markalar neden alınmaz?

Rampage
Snopy Rampage - Şikayetvar şikayetler ayni.
Rampage, James Donkey ve Gamepower ürünleri neden alınmaz?
Sosyalde önerilerin altına alınmaz yazıyorlar, peki neden? Hiç düşündünüz mü? Bu kadar insan neden kötülüyor? İşte cevabı.
Gamepower ve Rampage'nin cevabı işte buydu çoğu insanın yaşadığı aynı sorunlar ve binlercesi, peki ya James Donkey.
James Donkey neden alınmaz?

1651611040297.png

1651611055591.png

1651611064002.png

1651611095902.png

1651611102210.png

@EnesVRR hocamın yardımı bulunmaktadır.

Ben bir ara Rampage mouse almistim her şey guzeldi ama 1 hafta sonra temassizliktan dolayi bozuldu ve kimseye Rampage onermiyorum onermemde.

Aslında Rampage bir mouse aldım 2 2.5 yıl benimle olan mouse birkaç gün önce kırıldı durup dururken fazla pahalı da değildi parasına göre kalitesi güzeldi bence
Mouse modeli: Rampage shine

İyi de bir çok üründe var bu sistem :D Dünyaca ünlü markalarında bir çok fason üretimi var :=) her sektörde var hemde. O yüzden peşin hükümlü olmaya gerek yok.

Aslında Rampage bir mouse aldım 2 2.5 yıl benimle olan mouse birkaç gün önce kırıldı durup dururken fazla pahalı da değildi parasına göre kalitesi güzeldi bence
Mouse modeli: Rampage shine

Teknoloji şans işi hocam bende bir kere bir ürününü kullanıp Enes hocama önerdim bende 1 yıl sorun çıkarmadı fakat Enes hocamda basmama sorunları meydana geldi, 200-300 liraya bu markaları alacağıma 1-2 ay dişimi sıkıp Razer, SS ve diğer güzel markaların iyi ürünlerini alırım daha iyi. @EnesVRR

Rampage'in kulakligini ve klavyesini kullanıyorum. Sadece klavyede W ve D tuşu silindi başka hiçbir şey yok neden önermiyorlar anlamıyorum.

Teknoloji şans işi hocam bende bir kere bir ürününü kullanıp Enes hocama önerdim bende 1 yıl sorun çıkarmadı fakat Enes hocamda basmama sorunları meydana geldi, 200-300 liraya bu markaları alacağıma 1-2 ay dişimi sıkıp Razer, SS ve diğer güzel markaların iyi ürünlerini alırım daha iyi. @EnesVRR

Haklısınız hocam ben Razer kullanıyorum şu an gayet kaliteli hiç sorun çıkarmıyor. @Liberte Sergen

İyi de birçok üründe var bu sistem :D Dünyaca ünlü markalarında birçok fason üretimi var:=) her sektörde var hem de. O yüzden peşin hükümlü olmaya gerek yok.

Genel olarak bu tarz markalarda daha çok sorun yaşanıyor hocam, 5 tane GP, Rampage ürünü kullandıysam 4Ü sorunlu.

Rampage'in kulakligini ve klavyesini kullanıyorum. Sadece klavyede W ve D tuşu silindi başka hiçbir şey yok neden önermiyorlar anlamıyorum.

Malzemenin kalitesizliği, sorunun cevabını vermişsiniz aslında.

Geri
Yukarı