Rampage hacker alınır mı?

Mefeqq

Centipat
Screenshot_2020-05-27-16-20-25-653_com.android.chrome.jpg

Rampage hacker alınır mı?

Kasa için bütçem en fazla 400 TL RGB olması şart Vatan'dan almam zorunlu değil ne önerirsiniz?
PSU'suz alınabilir de PSU'lu alacaksanız bunu tavsiye ederim. Rampage PSU'lar güvenilir değil.

Bu kasa MediaMarkt'da 450 TL idi bir ara.

Peki bu kasanın PSU'su nasıl bu ürün Vatan'dan alınır mı?

Ben bizzat kullanıyorum şu an 2 hafta oldu ilk aldığımda 4 5 gün kapatmadım sürekli 24 saat açık kaldı Windows'u kurdum oyunları yükledim sonra oyun oynadım hiçbir sorun çıkarmadı dedim hatta ısınır mı diye ama ısınmadı çünkü kasanın önünde herhangi bir cam yok öbür kasalarda 3 fan var önünde cam var ben ne anladım o işten kasanın fanı havayı nasıl dışarı atıcak 4 fanı var gayet yeterli ekleme yapılıyor diye biliyorum ve kasa da çok güzel çirkin durmuyor bende terettüd etmiştim çirkin falan diye ama iyki almışım kasanın renkleri tek renk de oluyor Rainbow'da o yönden de güzel olmuş ben kullanıcı olarak tavsiye ederim gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Alınmaz.

Rampage PSU'lar kaliteli değil. Sertifikasına güvenmeyin.

Kasa da hava sirkülasyonu yönünden sıkıntı çıkartmaz ama şahsen çok çirkin duruyor.

Vatan'dan almanız zorunlu mu?
Bir de bütçeniz nedir tam olarak?

Kime göre çirkin neye göre çirkin?
Ben bizzat kullanıyorum şu an 2 hafta oldu ilk aldığımda 4 5 gün kapatmadım sürekli 24 saat açık kaldı Windows'u kurdum oyunları yükledim sonra oyun oynadım hiçbir sorun çıkarmadı dedim hatta ısınır mı diye ama ısınmadı çünkü kasanın önünde herhangi bir cam yok öbür kasalarda 3 fan var önünde cam var ben ne anladım o işten kasanın fanı havayı nasıl dışarı atacak 4 fanı var gayet yeterli ekleme yapılıyor diye biliyorum ve kasa da çok güzel çirkin durmuyor bende terettüd etmiştim çirkin falan diye ama iyki almışım kasanın renkleri tek renk de oluyor Rainbow'da o yönden de güzel olmuş ben kullanıcı olarak tavsiye ederim gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Kasa fanları Rainbow mu RGB mi tam anlamadım?

Yeni konular

Geri
Yukarı