Rampage kasa alınır mı?

Kasa ve PSU dışında tercihleriniz gayet güzel. İyi günlerde kullanın. Onları da ileride değiştirirsiniz. Moralinizi bozmayın. :)
Dostum cougar stx-700'le değiştirmeyi düşünüyordum yani siparişi verdim. Orda frisby diye gözükmüyor ama şans eseri önüme frisby cougar olarak çıktı. bu psu modüler de değilmiş galiba. sence bu psu yu iade etmeli miyim? Kasa içerisindeki psu yu kullanmayı zaten düşünmüyordum, dediğin gibi kasayı da sonra değiştirebilirim nakit sıkıntım var.

Ürünü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yoktur. COUGAR avrupa da tercih edilen markalardan biridir, satın alabilirsiniz. Bilmeyenler için ise COUGAR markasının Türkiye'de distribütörlüğünü Frisby yapıyor. Yani COUGAR'ın yanında Frisby görürseniz şaşırmayın. :)

Böyle bir yazı okudum forumda.

Doğru bir yorum, Cougar'ın Frisby ile alakası yok, sadece dağıtımını üstleniyor. Yine de benim anlamadığım nokta şu: Siz şimdi gittiniz o kasaya 700 TL para verdiniz, PSU'yu kullanmayacaksınız. E o zaman boş kasa 700 TL'ye geldi, bir de üstüne PSU aldınız 1000 lirayı geçti. E ne anladım ben bu işten? Çok saçma sapan bir olay oldu bu. 1000 TL'ye çok daha kaliteli kasa ve güç kaynağı alırsınız.

Sırf mağazadan alıyorum diye böyle bir sıkıntıya düşüyorum zaten. Mediamarkt'ta çok fazla seçenek olmadığı için baktım biraz, inceledikten sonra kasa içime sindi açıkçası çok beğendim içindeki psu yu satarım dedim. o yüzden bu topa girdim. ama iletişime geçip kasayı başka yerden temin edebilirim psu'lu olarak, montajında bu kasayı başka yerden almışsın montajını yapmıyorum diyeceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı