Rampage K28 yerine Arctis 3 veya BlackShark V2 X alınır mı?

hasanozkan28

Femtopat
Daha fazla  
Şu an da Rampage K-28 ghost kulaklığını kullanıyorum. 7.1 sanal kulaklık kulağa küçük geldi gibi hissediyorum ve zaten görürseniz kulaklık küçük anlarsınız onu bir arkadaşa 500TL'ya satmayı planliyorum. Onu satıp ikinci el Razer BlackShark V2 X kulaklığı ya da SteelSeries Arctis 3 var ikisinin de garantisi yok. 1K bandına belki Razer'in garantili bulabilirim. Siz ne önerirsiniz ne yapayim değer mi?
-Rampage 1.5yıl garantili.

V2X güzel tavsiye ederim.

Hocam bende onu düşünüyorum garantisi falan olmayacak Rampage'nin var ama yine Razer Razer'dır peki bir şey soracağım bu V2 X'nin sürücüsü yok diyorlar o nasıl oluyor.

Bir de hocam ses kartı yok diyorlar bu sıkıntı yaşatır mı ben sesde Rampage dende memnundum 7.1 de kullanıyordum ses kartı almadan 7.1 kullanılırmı almak lazım mı?

Son düzenleme:
Hocam bende onu düşünüyorum garantisi falan olmayacak Rampage'nin var ama yine Razer Razer'dır peki bir şey soracağım bu V2 X'nin sürücüsü yok diyorlar o nasıl oluyor.

Bir de hocam ses kartı yok diyorlar bu sıkıntı yaşatır mı ben sesde Rampage dende memnundum 7.1 de kullanıyordum ses kartı almadan 7.1 kullanılırmı almak lazım mı?
7.1 o kadar dert değil, ses yongan iyiyse çok keyif alırsın. Zayıf yonga varsa zaten çoğu kulaklık kalitesini gösteremiyor.

Geri
Yukarı