İnceleme Rampage KB-R135 parvus

Merhaba, bugün Rampage KB-R135 modeli için ufak bir yorum paylaşacağım.

Sitenin genelinde Rampage ürünleri diğer insanlar tarafından beğenilmiyor. Bunun sebebi çoğu ürünün sıkıntılı olması. Bana kalsa bence de öyle. Fakat yine de paraya kıyıp, şu an 1150 TL civarında olan bu klavyeyi aldım. Klavye yaklaşık 2 günde geldi. Performans açısından beni aşırı derecede şaşırttı. 1000 Hz'ye kadar destekliyor ve Switch sesleri o tok sesin hissiyatını oldukça veriyor. Henüz 1 haftadır kullanıyorum, ileride sorun çıkarır mı sanmam fakat şu anlık bir sorun yok. Oyun performansı açısından her açıdan ve tarzdan mükemmel, fakat ok tuşları olmadığı için bir tık plandan geri kalıyor. Dilerseniz 200 TL fazla vererek aynı modelin ok tuşları olan tarzını da alabilirsiniz. Beyaz olması güzel bir tarz yaratmış ve RGB olması da diğer iyi noktalarından. Uygulaması üzerinden kolayca istediğiniz renkleri kullanabiliyorsunuz, modlarını da aynı şekilde. Klavyenin tuşları puding şekilde olması bence en iyi yanlarından birisi. Zaten sadece puding keycaps fiyatları internette 500 TL. Puding keycapsler ışığı daha iyi yayıyor ve daha tarz, güzel şekilde RGB ışıkları gösteriyor.

Fury Z Wireless mouse sipariş ettim ve klavye ile takım olsun açısından onun içinde yorumlarımı katacağım. Klavyenin hem gece hem de sabah görüntüsünü ekledim. Bugünlük anlatacaklarım bu kadar.

Belki bu incelemem Rampage markasına olan önyargıları kırabilir.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-04-10 at 00.50.04.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-10 at 00.50.04.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 141
  • WhatsApp Image 2023-04-10 at 00.50.05 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-10 at 00.50.05 (1).jpeg
    119,7 KB · Görüntüleme: 129
  • WhatsApp Image 2023-04-10 at 00.50.05.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-10 at 00.50.05.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 130
Son düzenleme:
Carttan curttan Avrupa işinden kurtulamayan, adeta Avrupa ve Amerika ürünleri hastası Türk gençleri maalesef kendi ülkesinde gelişmeye çalışan şirketleri kötülemekte profesyoneller. Rampage herzaman 1 numara zaten olay kafada değişiyor.
1 numara mıdır bilinmez ama iyi olduğu aşina bir konu.

Gördüğüm üzere GamaKay MK61'in logo basılmış versiyonu.

MK61'nin gayet iyi bir klavye olduğu düşünüldüğünde bunun da gideri olur. Ama garanti kapsamı tam bir rezalet o ayrı bir konu.

Rampage ara sıra böyle güzel ürünlere markalarını basıyor yalan yok ama onun dışındakileri al at çöpe.

Marka değil ürün iyi. Marka'ya olan ön yargı kırılmaz ama modele olan kırılır. Zamanında drop Plus aynı şekilde çıkış yaptı zaten.

Gördüğüm üzere GamaKay MK61'in logo basılmış versiyonu.

MK61'nin gayet iyi bir klavye olduğu düşünüldüğünde bunun da gideri olur. Ama garanti kapsamı tam bir rezalet o ayrı bir konu.

Rampage ara wsıra böyle güzel ürünlere markalarını basıyor yalan yok ama onun dışındakileri al at çöpe.
Kusura bakmayın dediğinize katılmıyorum. Bu bahsettiğiniz şey Rampage için geçerli değil. Steel Series ve ya başka bir A markasının da o tarz ürünleri olabiliyor. Açıkçası şu dönemde gidip Rampage'in olup 250 TL ye bir faresini alsam performansını bilmem ama kötü olacağı kesindir. Türkiyenin dönemine göre değerlendirirsek çoğu modellerin önüne geçiyor. Forumda ise bir tık takım tutar gibi marka tutma var..

Carttan curttan Avrupa işinden kurtulamayan, adeta Avrupa ve Amerika ürünleri hastası Türk gençleri maalesef kendi ülkesinde gelişmeye çalışan şirketleri kötülemekte profesyoneller. Rampage herzaman 1 numara zaten olay kafada değişiyor.
Aynen OEM ürünlere marka bas ve 1 numara ol. İyi kafa yapısı sizde ki.

Görünüşü beni benden aldı. Bu arada şu ana kadarki en dayanıklı ekipmanım Rampage bir kulaklık oldu 😅😅. Tabii aynı sürelerde başka ürünlerimi kullanmadım daha ama. Ben 2 yıl kullandım 2 yıl yattı 4-5 yıldır da arkadaşıma verdim o kullanıyor hala kusursuz diyor😅 nasıl mümkün bilmiyorum. Ama mousem de 2 yılda bozulmuştu.

Görünüşü beni benden aldı. Bu arada şu ana kadarki en dayanıklı ekipmanım Rampage bir kulaklık oldu 😅😅. Tabii aynı sürelerde başka ürünlerimi kullanmadım daha ama. Ben 2 yıl kullandım 2 yıl yattı 4-5 yıldır da arkadaşıma verdim o kullanıyor hala kusursuz diyor😅 nasıl mümkün bilmiyorum. Ama mousem de 2 yılda bozulmuştu.
Keycapslerin Puding olması çok hoş. Yoksa benim de almaya niyetim olmazdı :)

Kusura bakmayın dediğinize katılmıyorum. Bu bahsettiğiniz şey Rampage için geçerli değil. SteelSeries veya başka bir a markasının da o tarz ürünleri olabiliyor. Açıkçası şu dönemde gidip Rampage'in olup 250 TL'ye bir faresini alsam performansını bilmem ama kötü olacağı kesindir. Türkiye'nin dönemine göre değerlendirirsek çoğu modellerin önüne geçiyor. Forumda ise bir tık takım tutar gibi marka tutma var.

Başka markalar yapıyor yapmasına ama Rampage kadar başarısız yapmıyor.

Rampage'nin marka bastığı iyi ürünler bir elin parmağını anca geçiyor ve bu da onlardan biri.

Birkaç istisnai ürün dışında neredeyse hiçbir ürünü alınabilir değil bu markaların bu yüzden de marka tutma olayı gelişti.

Geri
Yukarı