Rampage KB-R96 Ultimate alınır mı?

Yerinizde olsam şunu alır geçerdim;
@hadwiger durumumuzu özetlemiş zaten, daha anlatmaya gerek yok. 😅😁

Evet haklı. :D son bir şey daha sormak istiyorum, Redragon'un Rampage raptor ama numlocklu ve bilek destekli olanı var mıdır? Ben o tür klavyelere bayılıyorumda.

Evet haklı. :D son bir şey daha sormak istiyorum, Redragon'un Rampage raptor ama numlocklu ve bilek destekli olanı var mıdır? Ben o tür klavyelere bayılıyorumda.

Çöp bir klavye değil, Royal Kludge`nin bir ürünü. Ultimate iyi bir klavye olsa da Brahma Pro`nun bazı özellik artıları var, onu tercih etmen daha iyi olacaktır.

Siyah switch his olarak mavi switch gibidir, biraz daha tok ve az ses çıkarır sadece. Sesli isteniyorsa tercih edilebilir.
His olarak linear yani kırmızı gibi.
Black switch ilk defa duydum. Belki bilgisi vardır diye birkaç kişi etiketleyeyim.
@TÇB, @MisakiTaro, @Samotne Ciasteczka, @Akkuşlu, @hadwiger, @Shuichi Tatsuo.
Daha black switchin ne olduğunu bilmeyip benim ta Eylül'deki mesajlarıma "haha" atmanız aşırı ironik de neyse. Yani sadece popüler şeyleri araştırmakla olmuyor. Şu an foruma sorsam MSI DS4200 klavyesini bilmeyen ama kendisini ekipmanlarda çok bilgili gören bir sürü kişi var. Size önerim daha sık araştırmanız. Ya da böyle eski ürünleri, pek satılmayan ürünleri.
Siyah switch his olarak mavi switch gibidir, biraz daha tok ve az ses çıkarır sadece. Sesli isteniyorsa tercih edilebilir.
En ağır switch. Ayrıca en sessizi.

Geri
Yukarı