Rampage KL-R88 alınır mı?

Bütçe
900-1200
Bence biraz daha koyup XDrive alın. Oyun oynarken pat diye yere düşmek istemezsiniz(!)
Şaka bir yana Rampage'den hayır gelmez hocam.

Bence biraz daha koyup xDrive alın. Oyun oynarken pat diye yere düşmek istemezsiniz(!)
Şaka bir yana Rampage'den hayır gelmez hocam.

xDrive sancak düşünüyordum. Böyle bir indirimi görünce sormak istedim.

Almanızı önermem. Boyunuz ve kilonuz kaçtır? xDrive ve xfly öneririm.

1.77 80 kiloyum.

xDrive 15'li veya xDrive sancak öneririm. Sancak modelini ben kullanıyorum sorunuz varsa çekinmeyin.

Bende tam olarak o iki modeli düşünüyordum böyle bir indirim görünce sormak istedim.

15'li ve sancak düşünüyordum sormak istedim teşekkür ederim.

xDrive sancak düşünüyordum. Böyle bir indirimi görünce sormak istedim.

1.77 80 kiloyum.

Bende tam olarak o iki modeli düşünüyordum böyle bir indirim görünce sormak istedim.

15'li ve sancak düşünüyordum sormak istedim teşekkür ederim.

Merhabalar, şok aktüllerine bakarken böyle bir kampanyaya denk geldim. Rampage ve şok güzel indirimler hazırlamış ve indirimlerde en çok dikkatimi çeken Rampage KL-R88 oldu. Aranızda daha önceden kullanan ya da şu an da kullanmakta olan var mı? Alınır mı?
kilo boyuna göre uygun, ben xdrive fırtına kullanıcısıyım, kardeşime almayı düşündüm fakat internet sitelerinde ya da farklı bir yerde maks. kaç kiloya kadar taşır bilgisi yok, 77 kiloda düşük tahminim 90 ila 110 arası maks. taşıması olacaktır koltuğun kardeşime uygun olmadığı için almaktan vazgeçtik. Rampage oyuncu ürünleri üreten firmalar arasında en düşük kaliteli üreten markalardandır bilgine. Xdrive alalı 8 ay olmuş ve kilom 75 koltuğun kıçımızın koyduğumuz yerde deride biraz orta kısımda toplanma oldu, kalite dediğimiz markalarda bile sorun olabilirken 900tlye bu koltuğu almak mantıklı ben 1400e aldım arada 500tl fark var, yani 900e bu koltuk denk gelseydi alırdım galiba. yinede al demiyorum değerlendirebilirsin fiyatına göre.

Sağda solda sorun yaşayanları hepimiz gördük.Ben dün itibariyle aldım ve kurulumunu yaptım.Taş gibi koltuk.Uzun kullanımda dahi sorun olacağını pek sanmam.Günlerdir forumlara bakıyorum xdrive fan boylar ya da tabure de oturanların yorumları bitmek bilmedi.Hala kaldıysa alın arkadaşlar.Kimisi bazı sorunlarla karşılaşmış doğrudur.Garantisi var.En kötü değişim talep edersiniz.F/p açısından muazzam bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı