Rampage markası kalitesiz mi?

Rampage markası kötü mü arkadaşlar? Rampage ürünü almayı düşünüyorum. Herkes berbat diyor. Neden herkes berbat diyor?

Kullanılan malzemeler kalitesiz. İlk görünüm güzel gelebilir. Ama emin olun kısa sürede sorunlar başlayacaktır.

@turko35408 @kyujin @swirf @neqetria

Rampage markası kötü mü arkadaşlar? Rampage ürünü almayı düşünüyorum. Herkes berbat diyor. Neden herkes berbat diyor?

Hayatım boyunca Rampage'den başka marka kullanmadım birkaç istisna dışında oynadığım oyunlar gerekçesiyle fareye çok zarar geliyor Rampage'in orta düzeyde ve fiyatta bir fareyi olmasına rağmen her şeyi on numara DPI ayarı RGB ayarı macro ve kısayolları ergonomisi hiçbir sıkıntı çıkarmadı bana 3. yıla girmek üzereyim.

Hayatım boyunca Rampage'den başka marka kullanmadım birkaç istisna dışında oynadığım oyunlar gerekçesiyle fareye çok zarar geliyor Rampage'in orta düzeyde ve fiyatta bir fareyi olmasına rağmen her şeyi on numara DPI ayarı RGB ayarı macro ve kısayolları ergonomisi hiçbir sıkıntı çıkarmadı bana 3. yıla girmek üzereyim.

Bu arada bende sıkıntı çıkmadı diye herkeste çıkmayacak diye bir şey yok her marka ve ürün gibi bu markanın da illaki kronik veya başka türlü sıkıntıları olmuştur ama genel olarak insanlar kötü gözle bakıyor.

Güle güle kullanın hocam.

Geri
Yukarı