"Rampage markası"

Kasaları fiyatına göre fena değil. Kur sebebi ile insanlar Corsair gibi markalara erişemiyor.

Benim arkadaşımın sistemi daha dün geldi Rampage kasaymış modelini bilmiyormuş ama hiç ısınmadığınıs söyledi. Bazı modelleri iyi bazı modelleri kötü neredeyse tüm markalar gibi.
Drop Plus fiyatına daha iyi ürünler var.

İsteklerimi karşılayan tek oydu bütçemde 380-390'a falan almıştım.

Çoğu yorumda dendiği gibi üründen ürüne göre bir kulaklığını aldım 4 ay sonunda mikrofon bozuldu 1 ay sonra da sağ hoparlör bütçem olmadığından yine aynı marka farklı bir tercih yaptım bu da aksine kaliteli çıktı 1 yıla dayandı hala aynı kalite de :D

Çoğu yorumda dendiği gibi üründen ürüne göre bir kulaklığını aldım 4 ay sonunda mikrofon bozuldu 1 ay sonra da sağ hoparlör bütçem olmadığından yine aynı marka farklı bir tercih yaptım bu da aksine kaliteli çıktı 1 yıla dayandı hala aynı kalite de :D

Aynen her markanında iyi ve kötü ürünleri vardır teknoloji şans işi.

Benim arkadaşımın sistemi daha dün geldi Rampage kasaymış modelini bilmiyormuş ama hiç ısınmadığınıs söyledi. Bazı modelleri iyi bazı modelleri kötü neredeyse tüm markalar gibi.

İsteklerimi karşılayan tek oydu bütçemde 380-390'a falan almıştım.
Malzemesi dandik ama biz kullanıyoruz. Bütçeyi diğer bileşenlere ayırmak daha mantıklı bence. Eskisi gibi insanlar bilgisayar alamıyor.

Geri
Yukarı