Rampage Master kasa nasıldır?

Arkadaşlar merhaba, aldığım yer bunu önerdi bende aldım. Benim için onemli olan boyutu, büyük istiyordum. Sizce nasıl? RAMPAGE MASTER 4x120mm ARGB Fanlı MidT ATX Siyah Kasa fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Hocam Rampage,Izoly,Turbox,Zeiron ve Dragos gibi markaların kesinlikle hiçbir ürünü alınmaz. Kalitesiz ürünler oluyorlar. Eğer vaktiniz daha varsa size kasa araştırmak için kriter sunayım. Kasanız Mesh olursa yani önleri delikli güzel olur. Kasanız hava akışı güzel bir kasa olsun. Yeterli fan sayısı olsun ve fan gürültüsü çok olmamalı.

Önce Rampage diye burun kıvırdım ama çok dolu dolu ve premium bir kasaya benziyor. Lancool II Mesh ve Lancool III Mesh'e çok fazla benzeyen tarafı var. Bana kalırsa marka bakımından sınıfta kalmasına rağmen o kadar da berbat demeyeceğim bir model. Fiyatı fena gelmedi.

Bu ürüne en yakın 2 ürün DeepCool CH510 ve Dark Maxima V30. Biraz fiyat farkı koyarsan açık ara daha kaliteli bir model olan Lancool 216 da var tabii.

Hocam Rampage,Izoly,Turbox,Zeiron ve Dragos gibi markaların kesinlikle hiçbir ürünü alınmaz. Kalitesiz ürünler oluyorlar. Eğer vaktiniz daha varsa size kasa araştırmak için kriter sunayım. Kasanız Mesh olursa yani önleri delikli güzel olur. Kasanız hava akışı güzel bir kasa olsun. Yeterli fan sayısı olsun ve fan gürültüsü çok olmamalı.
Rampage hariç diğer markalara katılıyorum fakat Rampage için söylediğin "kesinlikle hiçbir ürünü alınmaz" lafına katılmıyorum. Onun dışında, söylediğin bütün özellikler konu sahibinin attığı kasada var. Ama yine de alınmaz.

Önce Rampage diye burun kıvırdım ama çok dolu dolu ve premium bir kasaya benziyor. LANCOOL II Mesh ve LANCOOL II'i Mesh'e çok fazla benzeyen tarafı var. Bana kalırsa marka bakımından sınıfta kalmasına rağmen o kadar da berbat demeyeceğim bir model. Fiyatı fena gelmedi.

Bu ürüne en yakın 2 ürün DeepCool CH510 ve Dark Maxima V30. Biraz fiyat farkı koyarsan açık ara daha kaliteli bir model olan Lancool 216 da var tabii.

Hocam iade edilir mi 2 hafta falan para anca yatar değer mi yoksa kalsın iyi seni götürür mü diyorsun

Alırsın gayette işini görebilir hatta masanın üzerinde şık durabilir fakat kasadaki RGB ledler 2 yıla kalmadan patlayacaktır. Rampage güç kaynakları alınır mı dersen eğer eskisi gibi kötü olduğunu sanmıyorum. En azından bendeki 600w rampage psu 3 yıldır felan sorunsuz çalışıyor.

Alırsın gayette işini görebilir hatta masanın üzerinde şık durabilir fakat kasadaki RGB ledler 2 yıla kalmadan patlayacaktır. Rampage güç kaynakları alınır mı dersen eğer eskisi gibi kötü olduğunu sanmıyorum. En azından bendeki 600w rampage psu 3 yıldır felan sorunsuz çalışıyor.
Hocam sorun patlayıp patlamaması değil, içindeki malzemelerin kalitesi önemli. Çin'de merdiven altı üretilen mallara marka basıp satıyorlar.

Hocam sorun patlayıp patlamaması değil, içindeki malzemelerin kalitesi önemli. Çin'de merdiven altı üretilen mallara marka basıp satıyorlar.
PSU parçalarının kalitesi konusunda haklı olabilirsin belki fakat yeni nesil Rampage PSU'ların sertifikaları sahte değildir ve dayanıklılık testlerinden geçmiştir. Ayrıca da kronik problemlere neredeyse hiç rastlanmamıştır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı