Rampage Titan kasa nasıldır?

CanBomonti

Kilopat
Daha fazla  
Bu kasa içindeki 80 Plus 750 Watt PSU ile birlikte iyi bir ATX anakart, 240 mm sıvı soğutma ve 3070 için yeterli bir kasa olur mu sizce? Ya da PSU'suz versiyonunu alıp iyi bir PSU taksam kasa tek başına nasıl bir kasa? 10700KF işlemci, ATX bir anakart, 240 mm sıvı soğutma, 3070 ekran kartı olacak kasanın içinde hava sirkülasyonu falan nasıldır? Merak ettim. Danışmak istedim. Arkadaşım 2 senedir kullanıyor ve inanılmaz memnun. Yapmadığı iş yok. O kasadaki ekipmanlarla ve kasanın iyi bir kasa olduğunu düşünüyor. Fiyat performans olarak son bir onay için sizlere sormak istedim ben de. Dediği kadar iyi bir kasaysa çünkü beni büyük bir maddi külfetten kurtaracak.

https://www.hepsiburada.com/gameboo...fan-siyah-kasa-p-HBV0000117MRQ?magaza=Elmacık bir de bu kasa var Titan'a alternatif olarak fiyat performans şeklinde düşündüğüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla o kasayı almak istiyorsan PSU suz al.

Merak ettim. Danışmak istedim. Arkadaşım 2 senedir kullanıyor ve inanılmaz memnun. Yapmadığı iş yok. O kasadaki ekipmanlarla ve kasanın iyi bir kasa olduğunu düşünüyor. Fiyat performans olarak son bir onay için sizlere sormak istedim ben de. Dediği kadar iyi bir kasaysa çünkü beni büyük bir maddi külfetten kurtaracak.

Bence alınmaz o kasa. Tam bütçen nedir?

Bu kasa içindeki 80 Plus 750 Watt PSU ile birlikte iyi bir ATX anakart, 240 mm sıvı soğutma ve 3070 için yeterli bir kasa olur mu sizce? Ya da PSU'suz versiyonunu alıp iyi bir PSU taksam kasa tek başına nasıl bir kasa? 10700KF işlemci, ATX bir anakart, 240 mm sıvı soğutma, 3070 ekran kartı olacak kasanın içinde hava sirkülasyonu falan nasıldır? Merak ettim. Danışmak istedim. Arkadaşım 2 senedir kullanıyor ve inanılmaz memnun. Yapmadığı iş yok. O kasadaki ekipmanlarla ve kasanın iyi bir kasa olduğunu düşünüyor. Fiyat performans olarak son bir onay için sizlere sormak istedim ben de. Dediği kadar iyi bir kasaysa çünkü beni büyük bir maddi külfetten kurtaracak.

https://www.hepsiburada.com/gameboo...fan-siyah-kasa-p-HBV0000117MRQ?magaza=Elmacık bir de bu kasa var Titan'a alternatif olarak fiyat performans şeklinde düşündüğüm.
Hocam gamepower,rampage,powerboost,gamebooster gibi markalardan kaçın deyip duruyoruz.Bir FSP,High Power PSU gibi psular al.

Genel bir cevap vereyim bütçem kasa ve PSU dahil 1200 civarı çünkü öğrenciyim ve bu kasayı topladığım para havadan gelen bir para normalde böyle bir kasa toplayamazdım arkadaşım da 2 senedir sıfır sorun ve iyi soğutma derecelerinde kullandığını söyleyince aklıma soktu. 1200'e de anca PSU'su içinde ya da kasası ucuz bir kasa PSU ikilisi alınabilir diye düşünüyorum.

Genel bir cevap vereyim bütçem kasa ve PSU dahil 1200 civarı çünkü öğrenciyim ve bu kasayı topladığım para havadan gelen bir para normalde böyle bir kasa toplayamazdım arkadaşım da 2 senedir sıfır sorun ve iyi soğutma derecelerinde kullandığını söyleyince aklıma soktu. 1200'e de anca PSU'su içinde ya da kasası ucuz bir kasa PSU ikilisi alınabilir diye düşünüyorum.

PSU: ZALMAN ZM750-GVII 750W 80PLUS BRONZE GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kasa: MSI MAG FORGE 100R TEMPERLİ CAM 2X A-RGB 12CM FAN ATX OYUNCU KASA Fiyatları ve Özellikleri

Ahahaha :D İkiniz birleşip atmışsınız gibi oldu MSI'ın bu kasası çok hoşuma gidiyor ve sisteme yeterli gelecekse hava akışı sorunsuzsa fiyatı sebebiyle de çok isterim almak. Ayrıca attığınız PSU yeterliyse ve sistemi patlatmayacaksa güvenilir ve yeterli bir PSU'ysa ikisi birlikte beni bir anda ekstra 800 TL'den kurtaracak. Tekrar belirteyim bu kasaya 3070 3 fanlı bir ekran kartı, 10700KF, ATX bir anakart ve 240 MM bir sıvı soğutma girecek. PSU'dan çok korkuyorum attığınız kasaya ise yeterliyse sıcak bakıyorum kesin alırım yeterli bir kasaysa.

MATX anakart almayı düşünürsen;

Ek olarak o Rampage kasa çöp.

Ahahaha :D İkiniz birleşip atmışsınız gibi oldu MSI'ın bu kasası çok hoşuma gidiyor ve sisteme yeterli gelecekse hava akışı sorunsuzsa fiyatı sebebiyle de çok isterim almak. Ayrıca attığınız PSU yeterliyse ve sistemi patlatmayacaksa güvenilir ve yeterli bir PSU'ysa ikisi birlikte beni bir anda ekstra 800 TL'den kurtaracak.
Attığımız PSU güvenilir hocam sisteminizi güzelce besler, içiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı