Rampage neden kötüleniyor ?

Hocam aldığımda fiyatı 30 liraydı. Ben klavyeden çok memnunum. Klavyeyi aktif olarak kullanmama rağmen hiçbir sorunla şu zamana kadar karşılaşmadım. Bendeki lazer kesim versiyonu.

Sizin adınıza çok sevindim. Forumdaki bazıları ucuza iyi mal alınınca çok kıskanıyor nedense. Sanırım ben 400 lira verdim adam 30 vermiş bir şekilde tatmin olmalıyım diye düşünüyor.

Merhabalar,

Neredeyse her forumda Rampage'nin ürünleri kötüleniyor. Nedeni nedir?

Daha yeni Hydra R6 PLUS klavyesini aldım klavye ile ilgili bir sıkıntı olur mu?
2018 Şubat'tan beri Hydra R6 RGB kullanıyorum, bu zamana kadar problemi olmadı. Eğer klavyeyi yumruklamazsan seni uzun süre götürür.

Sizin adınıza çok sevindim. Forumdaki bazıları ucuza iyi mal alınınca çok kıskanıyor nedense. Sanırım ben 400 lira verdim adam 30 vermiş bir şekilde tatmin olmalıyım diye düşünüyor.

Hocam klavyenin basım hissi ne yumuşak nede sert tam istediğim derecede. Üstüne bir de 4 tane makro tuşu olunca 30 liraya bence gayet iyi bu fiyata. 30 liralık klavyeden 400 liralık klavye performansı bekleyen arkadaşlarda umarım bir gün düzelirler :)

Everest ve GamePower marka fare ve klavye alınabilir. Uygun fiyatlılar sonuçta ve ülkemizinde ekonomisi malumunuz her şey çok pahalı fakat güç kaynağı kesinlikle alınmamalı. Klavye veya farenizde bir sorun olsa sadece onlarda oluşur fakat PSU patlarsa tüm parçalarınıza zarar gelebilir. Bu yüzden kaliteli güç kaynakları kullanın. Everest ve GamePower ürünlerinin de önerilmemesinin sebebi zamanında patlamış olmasıdır. Özellikle Everest için bizzat yaşayan tanıdıklarım var.

Klavyeler zaten encuzçinmalıgiller'den, AliExpress'ten aynı ürünün logosu farklı olanı daha ucuza alınabilir.

Öncelikle bu markaların ürünleri kaliteli değil. Ancak tamamen alınmaz diye bir kaide de yok. Mevcut sistemimi bir RAMPAGE Titan Plus kasa içerisinde barındırıyorum. Hava akış problemi yaşamıyorum. Evet malzeme kalitesi vs. düşük ancak düşük bütçede bazı ürünleri alınabilecek türden.

Öncelikle bu markaların ürünleri kaliteli değil. Ancak tamamen alınmaz diye bir kaide de yok. Mevcut sistemimi bir RAMPAGE Titan Plus kasa içerisinde barındırıyorum. Hava akış problemi yaşamıyorum. Evet malzeme kalitesi vs. düşük ancak düşük bütçede bazı ürünleri alınabilecek türden.

Zaten düşük bütçede daha iyisi yoksa sıkıntı yok. Bazıları en iyi olduğunu falan iddia ediyor. İnternet kafeye gittim, 450 liraya Rampage mekanik klavye almış adam tüm masalara. 12000 lira vermiş. Siyah switch nasılmış diye denemek için gittim, övüp duruyor. Az daha bana da sipariş verecekti. Siyah switch mi diyorum, hayır RGB diyor. Yani tüm renkler var. Tuşu söküp baktım siyah switch. Dedim ki bu siyah switch, sert oluyor kırmızıya göre. Adam dedi ki tabii ki sert olacak bu dayanıklı bir klavye :D. Kırmızılar hemen kırılır :D. Bir Cherry MX'li klavye gösterdim hemen İnternet'ten. Dedi ki ; Bu Rampage bak en iyi markalardan ilk 3'e rahat girer. Bunun tuşları söküp aralarını temizleyebiliyorsun. Sen o cırazi marka olanı al, tuşlar sen sökmeden fırlamaya başlar. (Cherry MX'e dedi :D) Ben evde kullanmak için de aldım yeğenime de aldım. Bu Rempeyc oğlum en iyisi.

Bilmesem koşar "rempeyc" alırdım. Kendi üretmiş gibi övüyor. :D
2018 Şubat'tan beri Hydra R6 RGB kullanıyorum, bu zamana kadar problemi olmadı. Eğer klavyeyi yumruklamazsan seni uzun süre götürür.

Kardeşim tamam da, o zamanki fiyata 150 TL eklenmiş. 2 yıl önce "beratalbayrak" yoktu. Şimdi ise var. Sadece RGB için alıyorsa alınır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı