Rampage neden sevilmiyor?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhabalar Rampage ürünleri kullanıyorum ama Rampage aldığım zaman hiç araştırmamış almıştım. Sonradan hangi forma girsem Rampage kalitesiz diyorlar bu ne kadar doğru? Bilgisayarda PSU klavye mouse Rampage klavyede hiçbir sorun yok sadece caps enter gibi tuşlara sert basınca arkadan metal sesi geliyor ve bundan başka klavyede sorun yok. PSU hakkında araştırdığımda bazıları süreli bomba demiş ama ben Bakü'de yaşıyorum ve haftada 2-3 defa elektrik gidiyor ve yaklaşık 4 ayda 10defadan fazla bilgisayar çalışırken elektrik gitti ve bir sorunla karşılaşmadım. Fareye gelirsek berbat ve rezalet. Mouse 2ci haftadan tuşların basış hissiyatı değişti. Eğer mouse alırsanız Rampage ürünlerine yakın durmayın. Ve asıl soru Rampage berbat ürünlerle birlikte çok güzel ürünlerde satıyor peki neden her kes Rampage sevmiyor?

Kötü diyemem fiyatına göre ama aynı şeyi iki farklı marka olarak çıkartmaları beni ayar ediyor.

Ben Rampage mouse pad almıştım. Yazın sıcakta elimin ağırlığından dolayı eriyip bilgisayar masasına yapıştı. Asfalttan kazır gibi yukarı çektim parçaları masada kaldı, öbür yarısı elimde.

Dandik plastikten üretiliyor.
Sanki diğer markalar demirden

Kötü diyemem fiyatına göre ama aynı şeyi iki farklı marka olarak çıkartmaları beni ayar ediyor.
Lojistik okuyorum markalar arası yarış olduğu için bu

dandik plastik diyor. Dikkatli okur musun? Ayrıca evet demirden olanıda var.

Lojistik okuyorum markalar arası yarış olduğu için bu

Markalar arası yarış değil. Everest ile Rampage aynı frima zaten, eski ürünlerinde hep Everest Rampage yazar. Olay markanın fason olması.

Kalvye, kulaklık falan neyse ama PSU olarak kullanmayın. Mal ve can sağlığınız için.:)
Tabii evde büyük bir hasar çıkarması zor ama sistemi mefta etmesi işten bile değil.

Ha yanlış anlamayın her elektrik kesintisinde bilgisayar zarar görecek demek değil bu. Fakat temel sınıf korumalar bile eksik PSU larında. Benimde evimde bir tane var yani kokusundan bile kalitesiz malzemeden yapıldığı anlaşılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı