Rampage neden önerilmiyor?

Yay sesi, çınlama sesinden geçilmiyor rampage klavyeleri. İstediği kadar basım hissi güzel olsun.
Çınlama sesi 1000 TL nin altındaki tüm klavyelerde var hatta steelseries in 4000 TL lik klavyesinde bile var. Pek fark etmiyor.

Duruşu hoş, tasarımı güzel geliyor bana. Switch kısmında da uzun süredir kullanmama rağmen hissiyat kaybı vs. henüz oluşmadı. Memnunum.
Anladım tasarımı biraz kaba duruyor fazla masada alan kaplamıyor mu?

Bütçesi olmayan arkadaşlar için düşük bütçeli ürün almak işkencedir.
Ya aldığı ürün yenisini aldırana kadar çile çektirecek, bütçesine daha fazla zarar verecek; ya da aldığı ürün parasının üstünde dayanıklılık ve peroformans sunacak. İlk ihtimali barındıran hiçbir Rampage ürününü kesinlikle tavsiye etmem. Sadece Rampage özelinde değil, diğer yan sanayi markalar için de geçerli bu. Ancak ikinci ihtimali sağlayan tüm ürünleri, özellikle denediklerimi, önermeye hep devam edeceğim.
Saygılar.

Arkadaşlar geçen hafta mouse arıyordum. Razer Viper Mini önerdiler. Aldım, çok mutluyum ama herkes Rampage'den uzak dur diyordu. 1 tane Rampage ürünüm var o da klavye. Ķötü değil ama neden uzak durun diyorlar anlamadım.
Rampage RGB membran klavye (modelini tam hatırlamıyorum ama en ucuzlarından.) almıştım, yaklaşık 2 ayda tüm tuşlarının rengi attı bembeyaz oldu. Rampage X7 mouse aldım 3. gün CS:GO oynarken sol tıka biraz sert bastım parmağımı çekmemle sol sıkın benle beraber gelmesi bir oldu. Açıklayıcı olmuştur sanırım.

Eskiden Rampage tarzı ürünlere ambargo koyan birisi olarak günümüz ekonomisi gereği artık bu ambargonun saçma olduğunu düşünüyorum. Hatta paranız varsa bile örneğin pahalı kulaklıkların mikrofonu yemin ediyorum ucuzlardan daha kötü hayatım boyunca bunu anlamlandıramadan yaşayacağım. En azından kulaklık almanızı öneririm diğer ürünlerine bulaşmasanız da, ya da kasa olabilir. Her ürünü elbette alınmaz çünkü Noname ürünlere genelde marka basıyorlardı, şimdi daha özel tasarımlar da yaptırabiliyorlar ama bazı ürünleri de gerçekten iyi oluyor yani.

Marka bastığı için her üründe aynı kalite olmuyor bazı nadir ürünleri var kaliteli ama maalesef kalitesiz geneli.

Eskiden Rampage tarzı ürünlere ambargo koyan birisi olarak günümüz ekonomisi gereği artık bu ambargonun saçma olduğunu düşünüyorum. Hatta paranız varsa bile örneğin pahalı kulaklıkların mikrofonu yemin ediyorum ucuzlardan daha kötü hayatım boyunca bunu anlamlandıramadan yaşayacağım. En azından kulaklık almanızı öneririm diğer ürünlerine bulaşmasanız da, ya da kasa olabilir. Her ürünü elbette alınmaz çünkü Noname ürünlere genelde marka basıyorlardı, şimdi daha özel tasarımlar da yaptırabiliyorlar ama bazı ürünleri de gerçekten iyi oluyor yani.
Haklısın bu arada kimse bunları söylemedi 😂😂

Eskiden çok sıkıntılı ürünleri vardı. Şimdi toparladı biraz. İnsanlar 10 yıl önceki bilgileriyle konuşuyor.

Eskiden çok sıkıntılı ürünleri vardı. Şimdi toparladı biraz. İnsanlar 10 yıl önceki bilgileriyle konuşuyor.
Fiyatları üst düzey markalarla yarışıyor. O bütçelere çıkıyorsam rampage almam dostum. 10 yıla gerek yok son çıkardığı klavyelerde vasatın vasatı. 10 yıl önce olduğu gibi. Fiyatlarını düşük tutsalar F/P olarak değerlendirilebilir.

Aga kulaklık-mouse-klavye-oyuncu koltuğu her şeyim Rampage öneriyorum kullanıyorum ama bazı ürünleri gerçekten çok kötü mesela zamanında paraya kıyıp 500TL'ye aldığım şey şu an 1200TL memnunum ama gidip zamanında 50TL ürün alsaydım muhtemelen memnun kalmazdım.

Haklısın bu arada kimse bunları söylemedi 😂😂
Bir arkadaşımız vardı bizim kulaklılar James Donkey ve Rampage söylememize rağmen 300 TL yerine 1200 TL'lik HyperX Cloud 2 kulaklığı aldı gerçekten inanılmaz kötü abi mikrofonu. Sen sus hışırtıdan başımız şişti falan diyoruz yani. Çok fazla ses patlıyor falan. Başka her türlü ürün olabilir ama bu kafamı inanılmaz parçalayan anlamsız bir şekilde ucuz kulaklıkların pahalı kulaklıklardan mikrofon konusunda çok daha iyi olması ölene dek aklımda olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı