Rampage neden sevilmiyor?

Çünkü doğru düzgün, alınabilir sadece 3-4 ürünü var.

Merdiven altı ürünlere etiket basıyor genelde, Gamepower gibi.
Gamepower ile aralarında fark var.

Asla alınmaması gereken markalar;

Hadron, Platon, Everest, İzoly, Rampage ve Turbox gibi markalar çünkü bunlar üretimini yapmıyor.

Alınması riskli, PSU olarak tercih edilmeyecek fakat kasası sağlam olan markalar;

Gamepower ve Performax olarak belirtebiliriz.

Çin'de üretim yapan bazı fabrikalar var firmalar bu fabrikalara gidip katalogdan ürün beğenip kendi markalarını bastırıyorlar. Tabi o fabrikaların hepsi çöp ürün üretmiyor bazı üretilen ürünler gerçekten kaliteli oluyor. İşte Rampage gibi markalar buralardan üretim yaptırdığı için malın nasıl çıkacağını bilmiyorsun, Drop Plus iyi çıktı ama bir sonraki ürün nasıl çıkacak ancak Allah bilir. Diğer markalar ise ürünleri kendi ürettiği* için ekstrem bir durum olmadığı sürece bir öncekilerin kalitesine bakıp yeni çıkanın kalitesini kestirebiliyorsun.

*: Bu markalarda Çin'de üretiyor ama kendi fabrikasında, yani MSI gidip Çin'e fabrika açıp kendi tasarladığı ürünü kendi seçtiği malzemelerle üretiyor. Fakat Rampage gidip "aa bu iyiymiş bundan 1000 tane üretip yollayın" diyor. Yani kendi tasarladığı, malzeme kalitesini belirlediği bir şey yok.

Klavyenin makro programında başka bir tuşa basarken makroyu aktif edemiyordunuz. Bastığınızda o makro olmayan tuşu devre dışı bırakıyordu. Bununla ilgili desteksegment mi neyse artık mail attım bi tane eleman geri dönüş yapmış makrolar böyle çalışır diyor. Hayatında makro ne görmemiş adam bana öğretiyor. Çeşitli programlarda, platformlarda makro yazmışım neyin ne olduğunu benden iyi biliyormuş gibi bana ahkam kesiyor. Halbuki en basit örneği Razer, Logitech'te bile bu sorun yokken arkadaşın bu konuda kendini çok kaptırması ne kadar kalitesiz olduklarını gösteriyor. Yazık bu markanın ürünlerini beklentiyle alıp düzgün program bekleyenlere. Ne diyelim. Ucuz etin yahnisi yenmiyor.

Geri
Yukarı