Rampage Parvus alınır mı?

Yarısı yok, diğer yarısı da sıkıştırılmış. Üstüne 770 lira para istemişler dalga geçer gibi. Ben 100 lira dahi vermem.

Konuyu hortlatıyorum ama hangi klavyeyi aldığınızı öğrenebilir miyim? Eğer parvus aldıysanız şimdiye kadar kullanım deneyimlerinizi aktarabilir misiniz çünkü ben de aynı klavyeyi almayı planlıyorum ve internette herhangi bir bilgi bulamadım.

Konuyu hortlatıyorum ama hangi klavyeyi aldığınızı öğrenebilir miyim? Eğer parvus aldıysanız şimdiye kadar kullanım deneyimlerinizi aktarabilir misiniz çünkü ben de aynı klavyeyi almayı planlıyorum ve internette herhangi bir bilgi bulamadım.

Hayır Rampage almayın eğer düşünüyorsan kumara son derece iyidir onu diyorsan sorun yok fakat Rampage'den uzak dur.

Konuyu aşan kişiye sordum ve ürünü aldıysa değerlendirmesini istedim araştırmadan ürün hakkında bilgi edinmeden hemen Rampage çöptür damgasını vuran sana sormadım.

Yardımcı olmak istedim kendiniz bilirsiniz alırsanız 3 ayda bozulunca burada konu açarsınız bende Rampage'yi 1 kişi daha tercih etmiş diye kahkaha atarım 🤣

Yardımcı olmak istedim kendiniz bilirsiniz alırsanız 3 ayda bozulunca burada konu açarsınız bende Rampage'yi 1 kişi daha tercih etmiş diye kahkaha atarım 🤣

Kanka 3 yıldır Rampage kulaklık kullanıyorum 2 yıldır Rampage klavye kullanıyordum üstüne kola döküldüm bozuldu ben bir şey yapmasam rahat bir iki sene daha giderdi çoğu ürünü çöp evet ama daha incelemesi bile olmayan bir ürüne direkt çöp demek ne kadar doğru biraz düşün lütfen.

Geri
Yukarı