Rampage Parvus alınır mı?

Bütçe
1100
Bencede bunu almak daha mantıklı.

Bende farklı bir Razer klavye var fakat Switch'ler aynı diye biliyorum, çok güzel Switch'leri var ve hiç sorun yaşamadım, öneririm.

Profilinizde yapmış olduğunuz yoruma nasıl cevap verebileceğimi bulamadığım için buradan cevap yazıyorum~
Zowie EC2-B Pink kullanıyorum ^^

Teşekkürler :)

Rampage ise tabii ki de alınmaz.
Forumda Rampage için herkes çok kötü damgasını direkt yapıştırıyor. Kullandığım bütün ekipmanlarım Rampage bir tane bile sorun yaşamadım. Birkaç ürünü sorunlu olacak diye hepsi sorunlu olmuyor. Tabii ki bir Razer veya Logitech etmez fakat çok güzel fiyat performans ürünleri var.

Razer'ın zaten çoğunlukla kaliteli sadece beğendiğimizi seçmek yetiyor. 😄
Evet katılıyorum~

Forumda Rampage için herkes çok kötü damgasını direkt yapıştırıyor. Kullandığım bütün ekipmanlarım Rampage bir tane bile sorun yaşamadım. Birkaç ürünü sorunlu olacak diye hepsi sorunlu olmuyor. Tabii ki bir Razer veya Logitech etmez fakat çok güzel fiyat performans ürünleri var.
Ya fiyat belirtmediği için kendi kullandığım %60 klavyeyi önermek daha mantıklı geldi~

Razer'ın zaten çoğunlukla kaliteli sadece beğendiğimizi seçmek yetiyor. 😄

Mouse konusunda çok katılmıyorum fakat güzel ürünleri var tabii ki, klavyeleri çok güzel ve tok seslere sahip.

Evet katılıyorum~

Ya fiyat belirtmediği için kendi kullandığım %60 klavyeyi önermek daha mantıklı geldi~

Etikete bakar misiniz bu arada? :D

Hıı bildirimi gelmedi tekrar etiketleyebilir misin? -;

Etiketledim.

Problemleri ürünleride çok hocam.

Geri
Yukarı