Rampage PSU'dan gelen cızırtı

Kanka cw sesi o önemli değil ama bu kalitesiz PSU bir gün bütün sistemini bozabilir bütün parçaların çöp olur bunu direkt iade et ve PSU önerisi iste.

Hazır sistem ise yeni PSU al hemen almana gerek yok ama çok geçmeden al.

Hocam ilana koydum satılır satılmaz yenisini alacağım, bu ses CW'mi iadelik bir durum var mı?

Gelen sesi shorts yükledim, camı söküp telefonu dibine getirdim ve ses bu şekilde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam iade edemiyorum hazır sistem oldugu için sadece ürün arızalı ise değişim sağlarlar
Bu ses ne canım? hala açık mı tutuyorsun o sistemi? Kapat şunu elinde kalıcak gece gece!

Merhaba 1 aylık sistemde Rampage rmp 600W 80+ PSU kullanıyorum oyunlara girdigim zaman az da olsa cızırtı benzeri ses geliyor boştayken gelmiyor sorun olur mu? Coilwhine falan mıdır yoksa başka bir şey mi?
Kasa: Rampage sailor.

Ses şu gibi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende de Power Boost 650W PSU vardı aynı ses ilk aldığım zamanlar vardı sonra daha da artmaya başladı artık duymamak için PC boştayken müzik açıyordum şu an MSI'ın psusunu aldım memnunum bu tarz PSU'lar alınmaz.

Geri
Yukarı