Rampage PSU'dan gelen cızırtı

Samet07

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 5500 rtx 3060 12gb
Merhaba 1 aylık sistemde Rampage rmp 600W 80+ PSU kullanıyorum oyunlara girdigim zaman az da olsa cızırtı benzeri ses geliyor boştayken gelmiyor sorun olur mu? Coilwhine falan mıdır yoksa başka bir şey mi?
Kasa: Rampage sailor

Ses şu gibi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 tane Rampage PSU modeli var belki alınabilecek seviyede olan ama onun dışında hiçbir Rampage PSU alınmaz. İade et o çöpü.

Gelen sesi shorts yükledim, camı söküp telefonu dibine getirdim ve ses bu şekilde:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1 tane Rampage PSU modeli var belki alınabilecek seviyede olan ama onun dışında hiçbir Rampage PSU alınmaz. İade et o çöpü.

Hocam iade edemiyorum hazır sistem oldugu için sadece ürün arızalı ise değişim sağlarlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelen sesi shorts yükledim, camı söküp telefonu dibine getirdim ve ses bu şekilde:

Kanka cw sesi o önemli değil ama bu kalitesiz PSU bir gün bütün sistemini bozabilir bütün parçaların çöp olur bunu direkt iade et ve PSU önerisi iste.

Hazır sistem ise yeni PSU al hemen almana gerek yok ama çok geçmeden al.

Hocam iade edemiyorum hazır sistem oldugu için sadece ürün arızalı ise değişim sağlarlar.

O zaman ucuza satıp kurtul? Binlerce lirandan olacağına bin liralık masrafa gir ve bitsin bu iş.

Yeni konular

Geri
Yukarı