PSU'dan gelen cızırtı sesi nedir?

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PSU'dan aralıklı olarak cızırtı sesi geliyor bir başlıyor bir duruyor. Sebebi ne olabilir? Coilwhine düşündümde bildiğim kadarıyla o devamlı gelen bir sesmiş. Sesi aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer coilwhine ise ben fanları değiştirmiştim. Garantiye gönderirsem sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu coilwhine yani bobin sesidir. Çoğu PSU'da var. Kimisi yükteyken çikartir, kimisi boştayken. Kendi kendine düzelen de var. Garantiye yollayabilirsin.

Rahatsız olmuyorsanız bir şey olmaz coil whine gibi duruyor.

Hocam ben kasanın fanlarını değiştirdim. Bunun yüzünden garantisi gider mi acaba ona göre göndereyim?

Eğer hazır sistem satan bir yerden aldıysanız bir şey olacağını zannetmiyorum. Zaten orada bakacakları şey PSU, yani PSU'nun fanını değiştirmediğiniz sürece bir şey olmaz.

Rahatsız olmuyorsanız bir şey olmaz coil whine gibi duruyor.

Eğer hazır sistem satan bir yerden aldıysanız bir şey olacağını zannetmiyorum. Zaten orada bakacakları şey PSU, yani PSU'nun fanını değiştirmediğiniz sürece bir şey olmaz.

Evet hocam hazır sistem İncehesap'tan aldım. İlk başta yükte tek oluyordu takmıyordum fanları taktıktan sonra hep gelmeye başladı ama aralıklı geliyordu. Bence göndermek mantıklı gibi. Dediğim gibi İncehesap'tan almıştım hazır sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı