Rampage PSU'lara neden ön yargılısınız?

• Konuyu başlatan DKB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 1B
Efendim bizim önyargımız içindeki ekipmanlardan dolayı. İyi korumaları ve kondansatörleri yoksa öneremeyiz.
Rampage PSU'ların sadece bir tanesi iyi. Onu da zaten marka hakkındaki genel durumlardan dolayı önermeyiz.

Kardeş evet haklısın ama elektrik mühendisini arkadaşımı içini inceledik sorun çıkaracak bir şey yoktu yani kalitesi tabii ki 10/10 değil ancak sisteme zarar vermesi mümkün değil. Üstüne üstlü bilgisayarı yazılım mühendisinden aldık arkaşaımız ve kendisi tek tek toplamış parçaları bizzat içini açıp baktık PSU.

Rampage Drop Plus kulaklık forumda bayağı önerilen bir kulaklıktı zamanında, kimsenin kaliteli ürüne bir önyargısı yok. Markaya göre değil modele göre bakılmasını gerektiğini anlamış durumdayız bence forum olarak.

Sizin dediğiniz şikayetlere baktım çoğu yok kasaya vurdum ya da kasa düştü gibi şikyetler var tabii ki sorun çıkabilir. Tabii ki şu an Corsair ile karşılaştırmıyorum ancak Corsair da da şikayetler var. Yanlış anlamayın ama Corsair tabii ki çok iyi bir marka ama Rampage üzerine çok gereksiz boş şikayetler gördüm ve alacak varsa o kadar fazla endişelenmesin onu demek istedim.
Corsair'in de kötü ürünleri var. Marka olarak değil model olarak bakmak lazım.

Hayır aşırı ucuz da değiller, pahalılar.

Rampage Drop Plus kulaklık forumda bayağı önerilen bir kulaklıktı zamanında, kimsenin kaliteli ürüne bir önyargısı yok. Markaya göre değil modele göre bakılmasını gerektiğini anlamış durumdayız bence forum olarak.

Evet, demek istediğim bu eskiden kalma bir C4 benzetmesi saçmalığı yüzünden yeni modellerde kötü damgası yiyor.

"Rempıç moruq alınmaz çöp."

Rampage'a kötü diyenlerin bir çoğu hayatında bir kere bile Rampage ürünü deneyimlemeyen insanlar.
İyi bir marka mı, tartışılır.
İyi ürünleri var, ve gayet de alınıp kullanılabilir.
Sorunuza gelecek olursak, o PSU'yu değiştirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Patlar mı diye düşünmektense sisteminizi kaliteli bir PSU'ya emanet edin.
Onun da patlama ihtimali var, ancak daha düşük.

Kardeş evet haklısın ama elektrik mühendisini arkadaşımı içini inceledik sorun çıkaracak bir şey yoktu yani kalitesi tabii ki 10/10 değil ancak sisteme zarar vermesi mümkün değil. Üstüne üstlü bilgisayarı yazılım mühendisinden aldık arkaşaımız ve kendisi tek tek toplamış parçaları bizzat içini açıp baktık PSU.
PSU’nun modelini rica etsem.
Ona bakılırsa Gamepower Fury serisi de gerçekten kaliteli. Model bilmeden yorum olmaz.
@Samotne Ciasteczka @RPM

Neredeyse 1.5 yıldır Rampage 650W PSU kullanıyorum ve çok mutluyum. Üstünüde internette hiç şikayet yok sadece eline bilgisayar geçen herkes konu altına C4 resmi ve bomb has been planted videosu atıyorlar. Konu altına gelipte 1 ay sonra üzülürsün falan yazmayın tamam en iyi marka değil ancak öyle hemen patlıyormuş gibi konuşuyorsunuz artık cidden sinir oldum ve konu açtım umarım biraz ön yargınızı giderirsiniz. En azından yeni modeller için.
Çin malı diye.

Benim ki ön yargı değil. Ben Rampage ürün aldım ve gördüm elimde gerçekten bomba gibi patladı. Eminim böyle yorumları yapan arkadaşlarda ya deneyimlidir ya da bir yakınından öğrenmiştir. Artı olarak Rampage dediğiniz marka fason mal satıyor. Yani herhangi bir markaya yaptırıyor ve üzerine kendi markasını basıyor. Olay tamamen bu.

Geri
Yukarı