Rampage R36 Drop sinir bozucu tıs sesi

Hocam çöp ya eğer o an alacak gücün yoksa bekle kardeşim 2-3 ay sonra al. Geç al ama düzgün al. Burada hiçbirimiz baba parası yiyen zenginler değiliz. Herkesin bir gücü bütçesi var. Ben ekipmanlarımı para birikterek aldım. Harçlıktan çıkarta çıkarta oldu. Kimse bana o fiyata alınacak en iyisi demesin değil hocam değil. Alıcaksın 2-3 ay sonra gelip aynı şekilde buraya konu açıçaksın. Hani en iyiydi o fiyata. Ne kadar ekmek o kadar köfte hocam kimse gelip aksini savunmasın.
Bendene çalışarak aldım ve kimseyi yanılgıya düşürmek istemem. Ancak benim deneyimlerim ve fikrim bu şekilde. Aradaki uçurum fiyata deymiyeceği. 2 3 ay dah bekle diyosun ama çocuğun babasından alark biriktirdiği parayı bir kulaklık parası daha koy iyisinide al demeyin. İnanın deymiyor.

Hocam çocuk onu göze alarak aldı zaten. 179 TL'ye 50mm sürücülü, USB bağlantılı bir kulaklık yoktu başka. En yakın kaliteli model Corsair HS35'Ti oda 359 TL'di. Yoksa gönül isterki HS35 alalım fakat o anlık o bütçe yoktu ve acil alınması gerekiyordu. Bekleyemezdi. Özellikle uzaktan eğitim için mikrofon lazımdı bu yüzden biraz acele oldu fakat 179 TL için güzel bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Kaliteli değil. Malzemesi iyi değil. Üstüne logo basılıp gönderilmiş evet fakat bütçe bu olunca böyle oluyor. Dediğiniz gibi ne kadar ekmek o kadar köfte. 2 aydır falan kullanıyor şu anlık bir sorun yok umarım da sorun yaşamaz bakalım. Elde para varsa kesinlikle kaliteli markalar alınmalı.

Tabii ki kimse sorun yaşamasın kulaklığında. Fakat ben sadece şuna üzülüyorum insanları ucuza 7.1, 50mm sürücü, RGB diye kandırıyorlar hocam. Bir 40mm ile 50mm arasında ki farkı bir insan anlayamaz bile. Bunların hepsi pazarlama stratejisi. SteelSeries kulaklıklarında 40mm kullanır ki onun verdiği sesi 50mm sürücüler ile veremeyen kulaklıklar var.

Şu anki anakartların hepsinde doğru düzgün bir ses kartı var. Fi tarihinden kalmış bir PC kullanmıyorsanız o kulaklıklarla düzgün bir ses alırsınız.
Ses kaliteli ancak 80 desibel bir işe yaramıyor. Yetmiyor.
Tabii ki kimse sorun yaşamasın kulaklığında. Fakat ben sadece şuna üzülüyorum insanları ucuza 7.1, 50mm sürücü, RGB diye kandırıyorlar hocam. Bir 40mm ile 50mm arasında ki farkı bir insan anlayamaz bile. Bunların hepsi pazarlama stratejisi. SteelSeries kulaklıklarında 40mm kullanır ki onun verdiği sesi 50mm sürücüler ile veremeyen kulaklıklar var.
SteelSeries ın ses düzeyi içlerinde en düşüğü. Benim için ses düzeyi önemli 140 db nerede 80 db nerede.

Bendene çalışarak aldım ve kimseyi yanılgıya düşürmek istemem. Ancak benim deneyimlerim ve fikrim bu şekilde. Aradaki uçurum fiyata deymiyeceği. 2 3 ay dah bekle diyorsun ama çocuğun babasından alark biriktirdiği parayı bir kulaklık parası daha koy iyisini de al demeyin. İnanın deymiyor.

Kulaklığı nasıl aldığınız hakkında en ufak bir fikrim yok. Olaylar nasıl gelişti vs. bilmiyorum. Normalde insanlarla böyle konuşmam attığım Link'i incelerseniz konuşma üslübumu görürsünüz zaten. Fakat siz gelip de yurtdışında işinde başarılı ve onaylı mühendisler tarafından tasarlanmış bir ürünü Çin'de merdiven altında tasarlanmış bir ürünle karşılaştırır ve size olayları anlatmama rağmen devam ederseniz buna dönüşüyor olay.

Tabii ki kimse sorun yaşamasın kulaklığında. Fakat ben sadece şuna üzülüyorum insanları ucuza 7.1, 50mm sürücü, RGB diye kandırıyorlar hocam. Bir 40mm ile 50mm arasında ki farkı anlamazsınız bile. Bunlar hepsi pazarlama hilesi. SteelSeries kulaklıklarında 40mm kullanır ki onun verdiği sesi 50mm sürücüler ile veremeyen kulaklıklar var.
Hocam SteelSeries 20mm sürücülü yapsın yine 50mm sürücülü James Donkey'den kaliteli ses vereceğine eminim. 50mm sürücülü olarak almak istemesinin sebebi kulağı içine alacak şekilde bir kulaklık istemeseydi. O fiyata da başka yoktu. Bende sizin gibi düşünüyorum. Birşey alınacaksa iyisi alınmalı. Hani imkanı olamayan insanlar var veremeyen insanlar var biliyorum fakat alıpta kısa süre sonra sıkıntı yaşayacağına hiç alma daha iyi. Ya da elindekiyle yetin. Benim fikrimde bu. Hani bütçem 300 TL ise kendimi zorlayıp 350-400 veririm kafam rahat eder en azından. Size sıfır kulaklık göndermişler en basit örnek bir kablo için. Kesinlikle verilen fiyata değiyor.

Hocam SteelSeries 20mm sürücülü yapsın yine 50mm sürücülü James Donkey'den kaliteli ses vereceğine eminim. 50mm sürücülü olarak almak istemesinin sebebi kulağı içine alacak şekilde bir kulaklık istemeseydi. O fiyata da başka yoktu. Bende sizin gibi düşünüyorum. Birşey alınacaksa iyisi alınmalı. Hani imkanı olamayan insanlar var veremeyen insanlar var biliyorum fakat alıp da kısa süre sonra sıkıntı yaşayacağına hiç alma daha iyi. Ya da elindekiyle yetin. Benim fikrimde bu. Hani bütçem 300 TL ise kendimi zorlayıp 350-400 veririm kafam rahat eder en azından. Size sıfır kulaklık göndermişler en basit örnek bir kablo için. Kesinlikle verilen fiyata değiyor.

Evet aldığınız hizmet ve kalite için bile değer kesinlikle. Benim artık yatma vaktim geldi hocam değerli zamanınız ve muhabbetiniz için teşekkürler iyi sabahlar dilerim :).

Hocam SteelSeries 20mm sürücülü yapsın yine 50mm sürücülü James Donkey'den kaliteli ses vereceğine eminim. 50mm sürücülü olarak almak istemesinin sebebi kulağı içine alacak şekilde bir kulaklık istemeseydi. O fiyata da başka yoktu. Bende sizin gibi düşünüyorum. Birşey alınacaksa iyisi alınmalı. Hani imkanı olamayan insanlar var veremeyen insanlar var biliyorum fakat alıp da kısa süre sonra sıkıntı yaşayacağına hiç alma daha iyi. Ya da elindekiyle yetin. Benim fikrimde bu. Hani bütçem 300 TL ise kendimi zorlayıp 350-400 veririm kafam rahat eder en azından. Size sıfır kulaklık göndermişler en basit örnek bir kablo için. Kesinlikle verilen fiyata değiyor.

Bak benim anlatmak istediğim de bu. Alabiliyorsa tabii ki en iyisini alsın parası varsa gücü yetiyorsa alsın. Benim param vardı ve aldım kullandım. Deneyimim doğrultusunda Cloud 2'den rahatlık olsun ses kalitesi ve hafiflik olsun, kulağa iyi oturma olsun daha iyi geldi. Gücü yetmeyen arkadaşlarımızda marka kulaklık alamadıkları için üzülmesinler diye aradaki fiyata sırf marka ve biraz daha iyi malzeme kalitesi olan yerine bunu tercih edebileceklerini söyledim. Sizde hemen atladınız bir kulaklık önerdiniz. Parasını sonuna kadar hak ettiğini söylediniz. Konu bu bile değildi ve arkadaş direk atladı bambaşka oyunla alakası olmayan bir kulaklık önerdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya sen ASUS'un veya MSI'ın müşteri hizmetlerini aradın mı güldürme beni lütfen :).

Fark ettiyseniz ASUS veya MSI hakkında hiçbir şey demedim ve önermedim. Lütfen senli konuşmayalım sizi o kadar samimi bulmuyoruz. Siz diye hitap edilmeyi tercih ederim. ASUS ve MSI hakkında hiçbir şey söylenmedi. Şahsen ASUS'un anakartları güzel kendim de kullanıyorum ama yazılımları çöp bu yüzden ışıkları kontrol etmek için Corsair'in yazılımı olan iCUE kullanıyorum. MSI'da anakart kısmında çok iyi fakat dediğim gibi ben ekipman konusunda bir şey demedim adları bile geçmedi. Lütfen ilk önce markaların adını ve türkçede nasıl yazı yazılır onu öğrenin şahsen alıntıladığım için yazımınızı bile ben düzelttim. Daha Türkçe'yi doğru düzgün kullanamayan biriyle tartışmak istemiyorum. En kısa zamanda dilimizi öğrenmeniz dileğiyle.

Fark ettiyseniz ASUS veya MSI hakkında hiçbir şey demedim ve önermedim. Lütfen senli konuşmayalım sizi o kadar samimi bulmuyoruz. Siz diye hitap edilmeyi tercih ederim. ASUS ve MSI hakkında hiçbir şey söylenmedi. Şahsen ASUS'un anakartları güzel kendim de kullanıyorum ama yazılımları çöp bu yüzden ışıkları kontrol etmek için Corsair'in yazılımı olan iCUE kullanıyorum. MSI'da anakart kısmında çok iyi fakat dediğim gibi ben ekipman konusunda bir şey demedim adları bile geçmedi. Lütfen ilk önce markaların adını ve türkçede nasıl yazı yazılır onu öğrenin şahsen alıntıladığım için yazımınızı bile ben düzelttim. Daha Türkçe'yi doğru düzgün kullanamayan biriyle tartışmak istemiyorum. En kısa zamanda dilimizi öğrenmeniz dileğiyle.

Kardeşim marka diye tutturan siz değil misiniz? Bunlarda en iyi bilgisayar bileşenleri üreten markalar değiller mi? Benim üslubum böyle senin ne düşündüğün umurumda değil. Samimi bulup bulmaman da umurumda değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı