Rampage Redsky kasa fanlarının bir tanesi yavaş dönüyor

yildiz771

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam. Yaklaşık 4 sene önce vatan hazır OEM sistem olarak aldığım oyuncu kasamda yaklaşık 1 senedir devam eden bir problemim var. Fanlarının hepsi düzgün dönmesine rağmen öndeki en üstteki fan yavaş ve sesli dönüyor, kimi zaman kendi kendine yavaşlıyor vurduğum zaman düzeliyor garip bir şekilde. Garanti kapsamı dışı da kaldığından garantiye gönderemiyorum. WD-40 ile kendim yağlamama rağmen hala bu problem devam etmekte. Bilgisayarda fazla ısınma veya herhangi bir sorun yok çok şükür, fakat psikolojimi bozdu bu fan doğru düzgün oyun bile oynayamıyorum sesten dolayı. Ne yapabilirim bir önerisi olan veya bu problemi yaşamış çözüm bulmuş birisi var mıdır?

Eğer fanlar tek tek bağlıysa o fanı çıkartabilirsiniz 1 fan eksildi diye 10 15 derece artıcağını düşünmüyorum, eğer bütçeniz var ise yeni fan ile değiştirin muhtemelen fan arızalanmıştır.

Eğer fanlar tek tek bağlıysa o fanı çıkartabilirsiniz 1 fan eksildi diye 10 15 derece artıcağını düşünmüyorum, eğer bütçeniz var ise yeni fan ile değiştirin muhtemelen fan arızalanmıştır.

Evet, fanlar tek tek bağlı fakat sıcaklık açısından problem olur mu kafamı o kurcalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı