Rampage rgw9 comfort siyah vs. Rampage SN-RW66 Alpha-X RGB 7.1

Eğer almadıysan comfort öneririm Corsair'in 7.1'i yok mikrofon kalitesi kötü Cooler Master'i bilmiyorum ama çok detaylı araştırdım fiyatına göre en iyisi comfort. Bende kullanıyorum çok yazılımı çok güzel mikrofon bayağı iyi. Ses kalitesi de yeterli ve iyi.

Hocam kulaklıktan hala memnun musunuz? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Hocam kulaklıktan hala memnun musunuz? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Kullanıyorum hocam hala bir sıkıntısını görmedim. Deneyimlerim de ise mikrofonu çok kaliteli çoğu 400-500 TL'lik kulaklıklara taş çıkartır. Yazilimi da iyi bir sürü ayarı falan var. Ses kalitesi olarak müthiş yüksek seste kullanmaya korkuyorum. Yani kısaca hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tek sıkıntım kulaklığı kırmam oda benim suçum ustune oturdum çünkü ama hala kullanıyorum useniyorum yoksa garantiye gonderecegim. Yani kirildi diye korkmayin cunku ustune oturdum dediğim gibi :D

Kullanıyorum hocam hala bir sıkıntısını görmedim. Deneyimlerim de ise mikrofonu çok kaliteli çoğu 400-500 TL'lik kulaklıklara taş çıkartır. Yazilimi da iyi bir sürü ayarı falan var. Ses kalitesi olarak müthiş yüksek seste kullanmaya korkuyorum. Yani kısaca hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tek sıkıntım kulaklığı kırmam oda benim suçum ustune oturdum çünkü ama hala kullanıyorum useniyorum yoksa garantiye gonderecegim. Yani kirildi diye korkmayin cunku ustune oturdum ded.

Kullanıyorum hocam hala bir sıkıntısını görmedim. Deneyimlerim de ise mikrofonu çok kaliteli çoğu 400-500 TL'lik kulaklıklara taş çıkartır. Yazilimi da iyi bir sürü ayarı falan var. Ses kalitesi olarak müthiş yüksek seste kullanmaya korkuyorum. Yani kısaca hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tek sıkıntım kulaklığı kırmam oda benim suçum ustune oturdum çünkü ama hala kullanıyorum useniyorum yoksa garantiye gonderecegim. Yani kirildi diye korkmayin cunku ustune oturdum dediğim gibi :D

Uzun kullanımda kulakta baskı, ağrı yapıyor mu?

Geri
Yukarı