Çözüldü Rampage RM-K1 için ekolayzer ayarı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem2492

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar fiyat performans ayarında bir kulaklık aldım. Kulaklıkta 7.1 var. CS:GO'da iyi ses kasabilmek için ekolayzer ayarı bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu ses kasma saçmalığından vazgeçin, kulağınız zarar gördükten sonra telafisi yok. EQ için duyarak yapmak gerek, tarifle olmaz. "Snare kaydında kaç hz altına lowcut gerekir?" sorusu değil ki bu 100 hz diyelim. Aralıkları sabit EQ'da 1'er dB artırarak dene.
Şu ses kasma saçmalığından vazgeçin, kulağınız zarar gördükten sonra telafisi yok. EQ için duyarak yapmak gerek, tarifle olmaz. "Snare kaydında kaç hz altına lowcut gerekir?" sorusu değil ki bu 100 hz diyelim. Aralıkları sabit EQ'da 1'er dB artırarak dene.

Çözüm
Sanırsam bu kulaklıklarda sesi sona vermenden başka şansın yok.
Başka şansım var ayarladım ekolayzer ayarlarını değiştirerek buldum bir ayar şuan çok net bir şekilde ayak seslerini duyabiliyorum. Adamında nerede olduğu belli oluyor.
Cevabın için teşekkürler ekolayzer ayarını deneye deneye güzel bir ayar yaptım ayak sesleri net ve nerede olduğu belli oluyor.

Dostum yaptığın ayarları buraya atar mısın? Arıyan kişiler uğraşmak zorunda kalmaz.
Atayım geç gördüm kusura bakma
Rampage RM-K1 oyunlar için ekolayzer ayarı.
60Hz = 3dB
300Hz = 3dB
1200Hz = 6dB
3600 Hz = 9dB
12000Hz = 12dB
2019-10-22_18-43-12.png

Geri
Yukarı