Rampage RM-K60 ve ACER KG241QS alınır mı?

kad1rb

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar 144hz monitör ararken karşıma bu monitör çıktı ki 165 Hz'miş hatta 0.5ms diyorlar ne kadar doğrudur bilmiyorum pek düzgün incelemesini de bulamadım ama şahsen CS GO oynadığım için bu fiyata 165 Hz ve 0.5 değilse bile 1ms olması kaçırılmayacak fırsat gibi. ACER Kg241qs 165hz 1ms 23.6" Freesync Hdmı Led Fhd Um.ux1ee.s01 | Trendyol

Kulaklık için ise 450-500 liraya kadar arıyordum forumda uzun uzun gezdim eski konulara da baktım kulaklıkta birçok seçenek çıktı önüme sırasıyla Hyperx Cloud Stinger Core'u gördüm sonra Asus TUF H3 7.1i , Corsair HS35 falan derken çok fazla kişinin Rampage Drop Plus'ı önerdiğini gördüm. Kulaklık için ise onu düşünüyorum hem fiyatı da biraz uygun. Rampage RM-K60 Drop Plus 7.1 Gaming Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

Evet aslında kulaklık için bütçem biraz daha fazla ama az çok kısabilmek de bir yandan iyi sonuçta :) Ne dersiniz bu monitör ve kulaklık alınır mı? Başka tavsiyeleriniz var mı?

Monitör iyi gibi duruyor lakin Rampage önerilmeyen bir firma başka markalara yönelmenizi tavsiye ederim.
Teşekkürler yorumun için. Başka yorumu, önerisi olan var mı?
up yapabiliyor muyuz... Nedense sadece 1 kişi cevap yazdı, yardıma ihtiyacım var. :/

Son düzenleme:

Acer'ı tavsiye etmiyorsunuz sanırım evet pek tavsiye edilmeyen bir marka ama 165 hz olması çok cezbetmişti beni ama alınmaz mı diyorsunuz? Phillips için ise bir arkadaşım Phillips'i önermemişti ben yine de bir araştırayım yorumlarına falan bakıyım. Kulaklık 521TL olan PC için değil mi? Çünkü hemen yanında for PC yazan var 603 TL'ye çıkıyor fiyatı o da biraz kafamı karıştırdı😐

Acer'ı tavsiye etmiyorsunuz sanırım evet pek tavsiye edilmeyen bir marka ama 165 hz olması çok cezbetmişti beni ama alınmaz mı diyorsunuz? Phillips için ise bir arkadaşım Phillips'i önermemişti ben yine de bir araştırayım yorumlarına falan bakıyım.
Attığınız Acer TN panel, yani sadece oyun için kullanacaksanız ideal ama onun dışında genel kullanım için kötü olur. 144Hz ve 165Hz arasında gözle görülecek fark yok zaten. Philips'in VA panel olması, kontrast oranının daha iyi olması, renk uzayını daha çok kapsaması ve Freesync sürümü Premium olması gibi özellikler daha iyi kılıyor.

Kulaklık 521TL olan PC için değil mi? Çünkü hemen yanında for PC yazan var 603 TL'ye çıkıyor fiyatı o da biraz kafamı karıştırdı😐
Farkları yok çoğunlukla zaten. Stinger olanını alın, en ucuzu o.

Geri
Yukarı