Rampage RMP-600-80P 600W 80+ 12 cm fanlı güç kaynağı nasıl?

Merhabalar, ben simdi bu güç kaynağını yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı cıkarmadı ve oynadıgım oyunlar yüksek performans isteyen oyunlardır. Neden bu kadar markayı kötülüyorsunuz merak ettim ve gezinirken cok kotuluyorlardı, ben de arastırmak istedim. Patlama vs., bozulma herhangi bir videoyla karşılaşmadım. Benım kullandıgım Rampage RM PM kotu mu? N11.com'dan satın aldım ve 80+ sertifikası da var. Değiştirmeli miyim? Ayrıca kaç yıl kulandırır? Ve perfonmas videolarını da izledim, 100 çalıstırıyordu. Herhangi bir sıkıntı cıkarmamıs.
ben 3 gün kullanmadan dumanlar çıkmaya başladı değiştirebilirsen hemen değiş derim

Ama 80+Plus ve sertifikası yeni çalışanlar elektrik akımına dayanıklı oldugunu söylüyorlar.
80+ sertifikasının koruma olduğunu kimden öğrendiyseniz zırvalamış kendisi, kaldı ki elektrik akımına dayanıklılık diye bir şey yok bu aletler akımsız iş yapamaz. 80+ sertifikası verimlilikten ibarettir.

RMP600'e gelecek olursak, durduk yere patlayacak bir ünite değil ancak kaliteli de sayılmaz. Bütçeniz varsa değiştirmeniz daha iyi.

Edit: Konu eskiymiş fark etmemişim. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı