Rampage RMP-600-80P 600W 80+ 12 cm fanlı güç kaynağı nasıl?

@turkkomandosu hocam neden üzgün attınız.
FSP kötü bir marka değil

Markaya değil modele bakılır şunu öğrenin artık.
Eski bir PSU. Grup düzenlemeli ve 700W modelinde 12V kanalında 64W kayıp var, diğerlerinde de durum böyle. Korumaları az. (OCP, OVP, SCP) Aynı fiyata daha iyi alternatifler var.

Bu size yeterde artar.

Beni çok korkutuyorsunuzz arkadaşlar.

O PSU da iyi değil.

Çok korkutuyorsunuz benı.

Markaya değil modele bakılır şunu öğrenin artık.
Eski bir PSU. Grup düzenlemeli ve 700W modelinde 12v kanalında 64W kayıp var, diğerlerinde de durum böyle. Korumaları az. (ocp, ovp, scp) aynı fiyata daha iyi alternatifler var.

Beni cok korkutuyorsunuz.

@turkkomandosu hocam neden üzgün attınız.
FSP kötü bir marka değil.

Vallahi beni çok korkutunuz ya odum patlıyor şu an bilgisayarımın fiyatı 8K vala ne yapacağım ben?

Hocam sisteminizi bilmiyorum ama neredeyse aynı fiyata ondan daha kalitelileri var.
Bu nasıldır.
Kötü bir PSU.
Eğer elektrik falan kesilirse sistemi eline alabilirsiniz, voltaj dalgalanmasına karşı koyamazsa sistemi eline alabilirsin bence de kork :D.
Ama şu da var, 90 defa yazıldı ama şans işidir teknoloji.
Ben 8 yıldır aynı nükleer bombayı kullanıyorum.

Kötü bir PSU.
Eğer elektrik falan kesilirse sistemi eline alabilirsiniz, voltaj dalgalanmasına karşı koyamazsa sistemi eline alabilirsin bence de kork :D.
Ama şu da var, 90 defa yazıldı ama şans işidir teknoloji.
Ben 8 yıldır aynı nükleer bombayı kullanıyorum.

Hahahaha sen hangisini kulanıyorsun vallahi şans işidir. Bu dediğin elektrik falan dedin ya dedim dayanıklı mıdır elektrik direncine adam garantı verdi kesınlıkle dayanıklıdır dedi bana dedi nerede kalıyorsunuz dedimki Batman'da oralarda cok elektrik akımı olmaz dedi.
Bu, fark edebileceğiniz bir şekilde olmaz genellikle. Voltaj dalgalanmaları gibi durumlardan bahsediyorum.

Bizde cok elektrik giti herhangi bir sorun yasamadık.

Hahahaha sen hangisini kullanıyorsun vallahi şans işidir. Bu dediğin elektrik falan dedin ya dedim dayanıklı mıdır elektrik direncine adam garanti verdi kesınlikle dayanıklıdır dedi bana dedi nerede kalıyorsunuz dedim ki Batman'da oralarda çok elektrik akımı olmaz dedi.

Bizde çok elektrik gitti herhangi bir sorun yasamadık.
Kaptan bak alma yapma etme.
Şans işi hocam markayı bilmiyorum :D.
Hatta Turbox gibi firmalardan bile daha az kurumsal bir firma :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı