Rampage RMP-600-80P kalitesiz mi?

Elinizde varsa şu an değişmeyin. Değiştireceğim diye değmeyen modellere geçeceksiniz ve paranız yine ziyan olacak. Bütçenizi iyice oluşturana kadar kullanmanızda sakınca yok. Başlıktaki sorunun cevabı:

Evet kalitesiz.

bilgisayarımı bozabileceğini söylediler, bu doğru mu?

Epey düşük bir ihtimal olmakla beraber evet mümkün. PSU'da meydana gelen hasarın primary veya secondary side'da olup olmadığına göre değişkenlik gösterir.

Birkaç kişi güç kaynağımın kalitesiz olduğunu ve zamanla bilgisayarımı bozabileceğini söylediler, bu doğru mu?

Sistem:
SSD: Corsair 500GB MP600 GS NVMe PCI-e gen4 M.2 2280 SSD 4800 MB okuma / 3500 MB yazma.
Kasa: Rampage platıno.
GPU: MSI GeForce RTX 3060 Ventus 3X 12 GB GDDR6 192 bit.
RAM. G.Skill 8 GB Ripjaws V siyah 3600MHz CL18 DDR4.
Anakart: MSI A520M-A Pro 4600MHz(OC) DDR4 soket AM4 M.2 HDMI.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz 32MB önbellek 6 çekirdek AM4 7nm.

Güç kaynağı: Rampage RMP-600-80P 600W 80Plus Bronze.

Bende böyle konu oluşturdum herkes kötü diyor ama benim hala iade etme şansım var iade edeceğim seninde böyle bir iade şansın varsa hiç kaçırma.

Bende böyle konu oluşturdum herkes kötü diyor ama benim hala iade etme şansım var iade edeceğim seninde böyle bir iade şansın varsa hiç kaçırma.

Kasa toplama olduğu için tüm parçaları bir arada aldım ve montajını aldığım yere yaptırdım o yüzden iade şansım yok ama bu kadar kişi kalitesiz diyorsa sen iade et şanslısın :D

Rampage kasa kullanıyorum süper dediğin psuyu da kullandım bir sorun çıkarmadı şu anda onu zararına satıp MSI PSU aldım burdaki yorumlar insanın psikolojisini bozuyor patlar çatlar diyip korkutuyorsunuz C4 fln insan etkilenip satmak istiyor

Geri
Yukarı