Rampage RMP 500-80P sisteme zarar verir mi?

2 3 sefer elektrik gidip geldi. Bir sorun göremedim. Beni 1 buçuk sene civarı idare etse zaten sistemimi komple yenileyeceğim. Bu kadar süre idare eder mi ?
eğer sistemde çok yüklü birşey yaparken elektrik giderse %80 bilgisayar öldü yani bu yüzden size zaman vermem imkansız çünkü elektriğin kesilmesini tahmin edemem ama AKIM KORUMALI priz sizi koruyacaktır

2 3 sefer elektrik gidip geldi. Bir sorun göremedim. Beni 1 buçuk sene civarı idare etse zaten sistemimi komple yenileyeceğim. Bu kadar süre idare eder mi?

Güç kaynağı sistemin sigortasıdır. Dandik bir güç kaynağına sistemi emanet etmek tamamen oluşabilecek bütün yanma, bozulma etme gibi durumları göze almaktır. 1,5 sene daha olsa emanet edip komple sistemi riske atmaya değmez.

2 3 sefer elektrik gidip geldi. Bir sorun göremedim. Beni 1 buçuk sene civarı idare etse zaten sistemimi komple yenileyeceğim. Bu kadar süre idare eder mi ?

Eder. Şu sıralar bu tarz konular çok fazla açılmaya başlandı. Forumda korku pompalayan elde bilimsel tek bir verinin dahi olmadığı saçma sapan cevaplar yüzünden de korkuya kapılıyorsunuz. Elinizde GTX 960 var. Kart doğru düzgün güç tüketmiyor bile. PSU yüke bile girmeyecek pek.

İdarelik 1-2 yıl kullanın, sonrasında gerçekten geçmeye değecek kalitede bir modele geçiş yapın. Elinizde bomba yok.

Eder. Şu sıralar bu tarz konular çok fazla açılmaya başlandı. Forumda korku pompalayan elde bilimsel tek bir verinin dahi olmadığı saçma sapan cevaplar yüzünden de korkuya kapılıyorsunuz. Elinizde GTX 960 var. Kart doğru düzgün güç tüketmiyor bile. PSU yüke bile girmeyecek pek.

İdarelik 1-2 yıl kullanın, sonrasında gerçekten geçmeye değecek kalitede bir modele geçiş yapın. Elinizde bomba yok.

Evet hocam dediğiniz sürelerde beni idare etsin beni memnun eder. Sonuç olarak daha alalı 1 ay olmuş bir ürün. Böyle patlama yanma tarzı yorumları görmek beni tedirgin ediyor evi boş bırakıp işe gidip geliyoruz sonuçta.

Böyle patlama yanma tarzı yorumları görmek beni tedirgin ediyor evi boş bırakıp işe gidip geliyoruz sonuçta.

Eh yani bunları dile getirmekten dilimde tüy bitti artık. Sadece korkutuyor sizleri. Az güç kaynağı kategorisinde dolaşın, C4 gibi saçma tabirler yüzünden açılmış birsürü konu var son zamanlarda. Kullanıcıyı boş yere korkutmaktan başka bir şey değil.

Güç kaynağının gerçekten bomba gibi patlayacağına inanıyor insanlar böyle yorumlar yüzünden. Model kaliteli mi? Hayır kalitesiz. Bomba mı? Hayır değil. Ne güç kaynağı kategorisine ne de insanlara faydası açısından hiçbir katkısı yok bu tarz tabirlerin.

Bu süre içerisinde bozulma ihtimali? Elbette ki var. Her PSU'nun başına gelebilecek bir şey. Kaliteli modeller alarak bunun ihtimalini azaltıyoruz. İlerde geçiş yaparsınız.

Bu tarz konularda yapılan yorumlara dikkat edin, aynı kişilerin %90'ını diğer PSU teknik konularında asla göremezsiniz. PSU hakkında bilgi sıfır ama tek fikirleri bomba görüldüğü üzere.

Eh yani bunları dile getirmekten dilimde tüy bitti artık. Sadece korkutuyor sizleri. Az güç kaynağı kategorisinde dolaşın, C4 gibi saçma tabirler yüzünden açılmış bir sürü konu var son zamanlarda. Kullanıcıyı boş yere korkutmaktan başka bir şey değil.

Güç kaynağının gerçekten bomba gibi patlayacağına inanıyor insanlar böyle yorumlar yüzünden. Model kaliteli mi? Hayır kalitesiz. Bomba mı? Hayır değil. Ne güç kaynağı kategorisine ne de insanlara faydası açısından hiçbir katkısı yok bu tarz tabirlerin.

Bu süre içerisinde bozulma ihtimali? Elbette ki var. Her PSU'nun başına gelebilecek bir şey. Kaliteli modeller alarak bunun ihtimalini azaltıyoruz. İleride geçiş yaparsınız.

Bu tarz konularda yapılan yorumlara dikkat edin, aynı kişilerin %90'ını diğer PSU teknik konularında asla göremezsiniz. PSU hakkında bilgi sıfır ama tek fikirleri bomba görüldüğü üzere.

Teşekkür ederim hocam açıkçası çok yardımcı oldunuz. @Oreki

Yeni konular

Geri
Yukarı