Rampage RMP 500-80P sisteme zarar verir mi?

oweNNNz

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz güç kaynağını araştırmadan aldım sistemime taktım. Ancak daha sonra Google'da gezinince patlar vs gibi yorumları gördüm.
Bu güç kaynağının patlaması mümkün mü? Veya sisteme herhangi bir zarar verir mi?
i5 3470.
GTX960 4 GB çift fan 8pin girişli.
480GB SATA SSD.

Hocam internet üzerinde aşırı derecede bir kötüleme var sistemimde 1 aydır takılı henüz bir sorununu görmedim ve bu patlama muhabbeti insanı istemsizce tedirgin ediyor sonuç olarak çoluk çocuğumuz yaşıyor o evde.

Ben 3 senedir Power Boost 500W sertifikasız kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Ama neden daha kaliteli sertfikali varken tercih edeyim.

Ben 3 senedir Power Boost 500W sertifikasız kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Ama neden daha kaliteli sertfikali varken tercih edeyim.

Bende 10 seneye yakın Thermaltake kullandım sıkıntısız bir şekilde. Ancak bu Rampage hakkındaki kötülemeler canımı sıkmaya ve tedirgin etmeye başladı.

Hocam satıp düzgün bir PSU almanızı öneririm.

Satmayı denerim ancak satılma olasılığı oldukça düşük gibi duruyor.

Başlıkta gördüğünüz güç kaynağını araştırmadan aldım sistemime taktım. Ancak daha sonra Google'da gezinince patlar vs gibi yorumları gördüm.
Bu güç kaynağının patlaması mümkün mü? Veya sisteme herhangi bir zarar verir mi?
i5 3470.
GTX960 4 GB çift fan 8pin girişli.
480GB SATA SSD.

Rampage zaten pek iyi bir marka değil ama en kötü ihtimalle elektrik kesintisinde bilgisayarınıza veda edebilirsiniz ya da ekran kartı alev alır.

Rampage zaten pek iyi bir marka değil ama en kötü ihtimalle elektrik kesintisinde bilgisayarınıza veda edebilirsiniz ya da ekran kartı alev alır.

2 3 sefer elektrik gidip geldi. Bir sorun göremedim. Beni 1 buçuk sene civarı idare etse zaten sistemimi komple yenileyeceğim. Bu kadar süre idare eder mi ?

Geri
Yukarı