Rampage RMS-175BT 2+1 vs. Logitech Z150 1+1 hoparlör

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar. Dark 211 hoparlör aldım sanki memnun kalmadım. İade edip bu iki üründen birini mi alsam diyorum. Aldığım Dark 211 487 TL fiyat bandında idi, Rampage 2+1 581 ve Logitech Z150 1+1 ise 627 lira. Rampage olanı kullanan var mı şu modeli? Sesi çok iyi mi:

Logitech Z150

Fiyatları yakın hangisini tercih edersiniz? Ve ikisi de benim aldığımdan iyi midir kullanan var mı acaba özellikle Rampage yi oyuncu olduğum için ben, bass da var mı Rampage de? Benim aldığım buydu sanki ses içerden gelmiyor kalitesiz:

Son düzenleme:
Selam, aldınız mı herhangi birini memnun musunuz?

Selam, aldınız mı herhangi birini memnun musunuz?
Dark 211 alıp iade etmedim. Memnunum denebilir ancak sesi biraz daha fazla olabilirdi. Aynısının Sp 210'una daha iyi diyenler var ama ben niye iade edip bi düşüğünü alıyım dedim bu daha iyidir dedim hocam bunda daha fazla bass var. Rampage'den kesinlikle uzak dur. :) Z150'yi ise alma derim çünkü 100-200 TL lik ses veren Logitech hoparlörler 600-1000 lira arası satılıyor verdiği sesin Dark'lardan kötü olduğuna eminim çünkü S120 alıp iade etmiştim sesi aşırı kalitesizdi ve Z150 ile kıyaslanıyor :) Dark lardan birini alabilirsin sende araştırıp.

Rampage RMS-N29 bunu almıştım ama siz deyince iptal ettim ikinci el Z213 alınır mı? Ne diyorsunuz hocam? Dark 210 ya da 211 alacağım güzel bir Z213 bulamazsam.

Rampage RMS-N29 bunu almıştım ama siz deyince iptal ettim ikinci el Z213 alınır mı? Ne diyorsunuz hocam? Dark 210 ya da 211 alacağım güzel bir Z213 bulamazsam.
Z213 alınır kullanmadım ama bu konuştuğumuz tüm modellerden daha iyi bi hoparlör ama her Logitech gibi bu da verdiği sese göre fiyatının çok üzerinde olduğundan aşırı iyi bi hoparlör olmadığını bil o yüzden şu videoyu izle derim ama 2. El Z213 alman diğer seçeneklerden daha mantıklı olur sen se ses karşılaştırmalarını izle karar ver:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı