Rampage slayer KB-R11 klavyeye atanan makrolar çalışmıyor

suchasme

Hectopat
Arkadaşlar Amazondan "Rampage SLAYER KB-R11 Siyah USB Tuş Aydınlatmalı Makrolu US Q Gaming Klavye" aldım. websitesinden de uygulamasını indirdim.

Uygulama üzerinden sol tarafta gördüğünüz g makro tuşlarına makroyu atıyorum, uygula diyorum ancak makrolar çalışmıyor. Tüm kombinasyonları denedim olmadı.

Tuşlar çalışıyor, tarayıcıda tuşlara basınca sekmelerde geçiş sağlıyor ancak atanan makrolar çalışmıyor. Neden olabilir?
Windows 11 kullanıyorum.

1692707822272.png

1692710538125.png

windows 10 sistemli farklı bir bilgisayarda da denedim, onda da aynı sorun. atanan makrolar çalışmadı.

Sorun devam ediyor. bu modelde aynı sorunu yaşayan olursa veya çözümünü bilen olursa bu başlık altına yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bendede aynı model var ve aynı sorunlar mevcut, Segment'e destek emaili yolladım umarım bakarlar ve ilgilenirler.. Eğer gelişme olursa tekrar cevap vereceğim.

Bendede aynı model var ve aynı sorunlar mevcut, Segment'e destek emaili yolladım umarım bakarlar ve ilgilenirler.. Eğer gelişme olursa tekrar cevap vereceğim.
hocam ben benimkini iade ettim. aynısından tekrar sipariş ettim. yeni klavyede makrolar çalıştı.

sanırım bu modelde bazı ürünleri sorunlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı